Regional Sales Manager

Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta B2B ds. sprzedaży energii

Podstawa: 3 500 - 4 500 zł
Pensja podstawowa
3 500 - 4 500 zł

Doradca handlowy - branża OZE [wysoki system prowizyjny wraz z podstawą]

Podstawa: 3 000 - 5 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 5 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Project Manager Regionalny

Prowizja: 2 000 - 20 000 zł
Pensja prowizja
2 000 - 20 000 zł
Baza kontaktów

Przedstawiciel handlowy z językiem niemieckim

Podstawa: Nieujawniona
Samochód
Nieujawniona
Samochód

Samochód Baza kontaktów

Regionalny Kierownik Sprzedaży NOWA

Prowizja: 1 000 - 50 000 zł
Pensja prowizja
1 000 - 50 000 zł

Baza kontaktów
  • Vectra S.A.
  • B2B, B2C
  • Telco - Telefonia mobilna i stacjonarna
  • 19-04-2024
  • 4 lokalizacje -> 10 wakatów

Samochód Baza kontaktów

Regionalny Menadżer ds. Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

Doradca Nowoczesnego Ogrzewania

Levada

40

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Śląskie

Umiejętność sprzedaży w branży oze/hvac Nastawienie na ciągły rozwój osobisty Zrozumienie potrzeb klienta

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Levada sp. z o.o. jest firmą wykonawczą o silnie ugruntowanej marce i pozycji na rynku usług instalacyjnych i odnawialnych źródeł energii. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem i dystrybutorem marki Viessmann oraz Panasonic.

Od 2011 roku zajmujemy się szeroko rozumianą energią odnawialną: pompami ciepła, kolektorami słonecznymi, fotowoltaiką oraz montażem kotłów pelletowych i gazowych. Posiadamy bogate zaplecze doradztwa technicznego oraz kilkanaście sprawdzonych ekip instalacyjnych. Realizujemy montaże dla klientów indywidualny oraz duże inwestycji (przetargi, obiekty deweloperskie)

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradcy Nowoczesnego Ogrzewania

Kogo dokładnie szukamy?

Poszukujemy osób, które:

  • Posiadają wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki to: inżynieria środowiska, budownictwo, energetyka) oraz min. roczne doświadczenie sprzedażowe w branży OZE/HVAC. Mile widziane będzie posiadanie doświadczenia w pracy w terenie.
  • Aktywnie śledzą zmiany zachodzące na rynku, powstające nowości produktowe, zmieniające się przepisy prawne, itp.
  • Potrafią w każdej sytuacji (np. zmiana popularności pomp ciepła względem kotłów gazowych) znaleźć rozwiązanie, które będzie atrakcyjne dla obu stron umowy.
  • Wyrażają chęć podejmowania nowych wyzwań w pracy (między innymi poprzez przyswojenie sobie wiedzy na temat nowych produktów), poszerzania swojej wiedzy i ciągłego rozwoju w branży OZE/HVAC.

Czym będę się zajmować?

  • Twoja praca w głównej mierze będzie polegać na odbywaniu spotkań z Klientami, które wcześniej zostaną umówione i potwierdzone przez dział wsparcia sprzedaży.
  • Sprzedażą doradczą - dzięki dostępowi do wszystkich ekologicznych źródeł ciepła będziesz mógł indywidualnie podejść do każdego z Klientów i doradzić mu wybór optymalnego produktu, biorąc pod uwagę możliwości techniczne oraz koszty eksploatacyjne i inwestycyjne.
  • Będziesz samodzielnie przygotowywać oferty z dostępnych w firmie grup produktów, wykorzystując procedurę doboru urządzeń oraz posługując się pełnym kalkulatorem wycen.

Podczas wykonywania codziennych obowiązków będziesz korzystać z programów takich jak: Excel (jako kalkulator wycen), Pipdrive (system CRM), Kalendarz Google oraz aplikacji bankowych do udzielania kredytów (Credit Agricole, Alior).

Jak przebiega wdrożenie?

Długość okresu wdrożeniowego jest uzależniona od doświadczenia i trwa ok. 1 miesiąca oraz składa się z kilku etapów:

  • 3 lub 4 dni szkolenia technicznego produktów przeprowadzonego na podstawie materiałów przygotowanych przez nasz zespół
  • Wewnętrznego szkolenia, podczas którego zostaną Ci przedstawione zasady działania firmy oraz poszczególnych działów.
  • Następnie przez kilka dni będziesz uczestniczył w spotkaniach handlowych w bezpośrednim przełożonym oraz najbardziej doświadczonymi doradcami. Dodatkowo będziesz miał możliwość wyjazdu na nasze realizowane inwestycje, podczas których będziesz mieć możliwość zdobycia wiedzy od serwisanta, kierownika robót.
  • Ostatni krok to 2-3 dniowe szkolenie z narzędzi do przygotowania ofert i systemu CRM, a także dostępnych dotacji.

Jak zbudowany jest dział handlowy i dlaczego miałbyś u nas pracować?

Dział handlowy liczy obecnie 6 osób i zarządza nim kierownik działu sprzedaży. W najbliższych miesiącach będziemy zwiększać zatrudnienie o 4 nowe osoby.

Jesteśmy partnerem technicznym Tauron Sprzedaż. Jako 1 z 4 firm na rynku mamy dostęp do dotacji w ramach akcji ‘Ogrzej się z TAURONEM’. Posiadamy duże doświadczenie na rynku dotacyjnym, zarówno na rynku lokalnym (dotacje gminne RPO,PONE) oraz  rządowego programu Czyste Powietrze w ramach którego kompleksowo przygotowujemy wniosek i rozliczamy inwestycje.

Jak będę wynagradzany?

System wynagrodzeń składa się z 2 składników:

  • Podstawy (w wysokości ok. 3500-5000 zł brutto) – zależnej od Twojego doświadczenia oraz posiadanych umiejętności.
  • Prowizji – liczonej jako określony % od wygenerowanej marży (ponad jej minimalny poziom wcześniej założony w planie sprzedażowym).

Jak dbamy o Twój rozwój?

Każdy z pracowników może liczyć na stałe wsparcie działu realizacji: koordynatorów montaży, serwisantów i kierowników robót. Średnio 2 razy w roku organizowane jest szkolenie produktowe przeprowadzane przez współpracujących z naszą firmą producentów. Zespół handlowy wsparty jest także warsztatami sprzedażowymi. Dodatkowo każdy z doradców ma możliwość uczestniczyć w szkoleniach technicznych organizowanych w siedzibie firmy Viessmann w Mysłowicach.

Co jeszcze oprócz wynagrodzenia oferuje firma?

  • Elastyczne formy współpracy (umowa B2B, umowa zlecenie, umowa o pracę).
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop oraz samochód przypisany tylko do Twojego stanowiska).
  • Liczne integracje zespołowe (wypady na rowery, narty, w góry) oraz coroczny wyjazd integracyjny, organizowany przez firmę.