Doradca Klienta

PZU SA

40000

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzeda┼╝y

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Starachowice  - 1 wakat

Obs┼éuga klienta Budowanie relacji Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y

Opis stanowiska

Twój zakres obowi─ůzków:

  • Realizacja planów sprzeda┼╝owych
  • Obs┼éuga klienta zgodnie ze standardami Grupy PZU
  • Przyjmowanie gotówkowych i bezgotówkowych wp┼éat ubezpiecze┼ä
  • Utrzymywanie d┼éugofalowych relacji z klientem
  • Budowanie portfela klientów

Nasze wymagania:

  • Minimum roczne do┼Ťwiadczenie w pozyskiwaniu klientów i sprzeda┼╝y produktów finansowych
  • Praktyczna znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y
  • Wykszta┼écenie wy┼╝sze – mile widziane kierunki: ekonomia, ubezpieczenia, finanse i bankowo┼Ť─ç
  • Znajomo┼Ť─ç pakietu MS Office
  • Przed podpisaniem umowy o prac─Ö wymagamy, aby wybrana przez nas osoba z┼éo┼╝y┼éa o┼Ťwiadczenie, i┼╝ nie by┼éa ona prawomocnie skazana za umy┼Ťlne przest─Öpstwa wymienione w art. 19 ust. 1 pkt 2 ustawy o dystrybucji ubezpiecze┼ä

To oferujemy:

  • Umowa o prac─Ö
  • Motywuj─ůcy system wynagrodze┼ä
  • Pracowniczy Program Emerytalny w wysoko┼Ťci 7% op┼éacany przez pracodawc─Ö
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Zni┼╝ka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m.in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Platforma benefitowa m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Elastyczna oferta grupowego ubezpieczenie na ┼╝ycie w wielu wariantach
  • Dost─Öp do bazy szkole┼ä cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych
  • Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników i mened┼╝erów
  • Coroczne konferencje i inicjatywy promuj─ůce rozwój kompetencji przysz┼éo┼Ťci, z udzia┼éem uznanych prelegentów
  • Programy i dzia┼éania wellbeingowe dla pracowników
  • 2 dni w roku na wolontariat pracowniczy (mo┼╝esz zrealizowa─ç autorski projekt wolontariacki lub wzi─ů─ç udzia┼é w akcji zorganizowanej przez Fundacj─Ö PZU)
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwoju pasji sportowych w ramach 15 sekcji PZU Sport Team (od Badmintona – po ┼╗eglarstwo)

Przewidywana data zatrudnienia: 01.01.2023

Pensja podstawowa: Nieujawniona