Zobacz inne oferty pracy

Handlowiec z j. angielskim

APJA FECHU SP ZOO

25

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Tychy  - 1 wakat

Pozytywne nastawienie Znajomo┼Ť─ç j. angielskiego Komunikatywno┼Ť─ç

Opis stanowiska

APJA to firma dzia┼éaj─ůca od 2013 r. w bran┼╝y motoryzacyjnej. Specjalizujemy si─Ö w mi─Ödzynarodowej sprzeda┼╝y pojazdów. Obecnie dzia┼éamy na terenie wi─Ökszo┼Ťci pa┼ästw Unii Europejskiej, a tak┼╝e w krajach spoza jej obszaru. D─ů┼╝ymy do ci─ůg┼éego podnoszenia w┼éasnych umiej─Ötno┼Ťci, poszerzania oferty i obszaru dzia┼éania. Specjalizujemy si─Ö w dostawach samochodów nowych jak i u┼╝ywanych, dost─Öpnych na rynku europejskim. Jeste┼Ťmy otwarci na wyzwania i zapewniamy rozwi─ůzania klientom, które s─ů trudno dost─Öpne. Nasz zespó┼é jest stworzony z osób, które dbaj─ů o realizacj─Ö potrzeb na najwy┼╝szym mo┼╝liwym poziomie. Chc─ůc poszerzy─ç grono naszych Klientów, zapraszamy do wspó┼épracy z nasz─ů firm─ů osoby zainteresowane handlem i poszukuj─ůce nowych wyzwa┼ä i mo┼╝liwo┼Ťci rozwoju.

W zwi─ůzku z rozwojem firmy do naszego zespo┼éu poszukujemy osoby na stanowisko:

Handlowiec z j.angielskim

Zakres obowi─ůzków:

  • aktywny handel, zakup i sprzeda┼╝ samochodów na podleg┼éym rynku,
  • prowadzenie kontaktów handlowych (e-mail, telefon) w j─Özyku angielskim,
  • nawi─ůzywanie i rozwój relacji z nowymi Klientami,
  • posprzeda┼╝owa obs┼éuga Klientów,
  • budowanie marki firmy u Klientów na danym rynku,
  • prowadzenie dokumentacji handlowej w j─Özyku polskim i angielskim.

Wymagania:

  • do┼Ťwiadczenie w obs┼éudze i pozyskiwaniu Klientów,
  • wymóg konieczny - bardzo dobra znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego,
  • pasja w handlu i adekwatne do┼Ťwiadczenie,
  • do┼Ťwiadczenie zdobyte w bran┼╝y motoryzacyjnej na analogicznym stanowisku,
  • wielozadaniowo┼Ť─ç, umiej─Ötno┼Ť─ç nadawania priorytetów oraz zarz─ůdzania czasem,
  • znajomo┼Ť─ç skutecznych technik pozyskiwania nowych Klientów,
  • umiej─Ötno┼Ť─ç budowania d┼éugotrwa┼éych relacji,
  • operatywno┼Ť─ç i skuteczno┼Ť─ç w dzia┼éaniu,
  • zaanga┼╝owanie oraz motywacja w osi─ůganiu celów,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • prac─Ö w nowoczesnej firmie, b─Öd─ůcej jednym z liderów w swoim obszarze,
  • wprowadzenie do bran┼╝y,
  • sta┼é─ů prac─Ö poprzedzon─ů okresem próbnym,
  • pensj─Ö i premi─Ö uzale┼╝nion─ů od wyników,
  • przyjazne i nowoczesne ┼Ťrodowisko pracy,
  • prac─Ö stacjonarn─ů w siedzibie firmy w Bielsko-Bia┼éej.

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona