Specjalista ds. sprzedaży z językiem obcym

5 000 - 13 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty
Nieujawniona

Doradca techniczno-handlowy

Dom Pełen Energii Sp. z o.o.

50

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

2

Lokalizacja

Katowice

samodzielność w działaniu i postawa proaktywna Doświadczenie w sprzedaży Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Dom Pełen Energii to bardzo  dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się budową domów energooszczędnych. Z pasją tworzymy budynki, które spełniają nie tylko najnowsze standardy technologiczne, ale przede wszystkim spełniają marzenia naszych Klientów o własnym domu.

Jeżeli posiadasz wybitne sukcesy w sprzedaży, jesteś sympatyczną i optymistyczną osobą, lubisz rozmawiać z ludźmi, chcesz pracować w dobrym, zgranym zespole i masz ambicje, aby rozwijać się wraz z ogólnopolskim wzrostem naszej firmy, złóż swoją aplikację na stanowisko:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie: podstawa + prowizja;
  • Szkolenia wewnętrzne i pełne wsparcie techniczne;
  • Zadaniowy czas pracy;
  • Pracę w firmie o wspaniałej atmosferze;
  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole;
  • Świetne biuro, w którym praca to przyjemność;
  • Dedykowany i ciągle rozwijany system CRM, który ułatwi Ci pracę.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa leadów sprzedażowych;
  • Oferowanie i sprzedaż Klientom produktów i usług znajdujących się w ofercie firmy, ze szczególnym naciskiem na usługę budowy domu jednorodzinnego;
  • Budowa i utrzymywanie długotrwałej, opartej na zaufaniu i współpracy relacji z Klientami;
  • Kontakt z Klientami poprzez: spotkania osobiste, komunikatory internetowe i telefon
  • Wykorzystywanie całego potencjału różnych działów Spółki (marketing, kosztorysy, dział techniczny, inni Doradcy Techniczno -Handlowi);
  • Dobieranie rozwiązań technicznych i organizacyjnych zapewniających sprzedaż usług i produktów Spółki;
  • Współpraca z działem kosztorysowym w zakresie przygotowywania ofert;
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów (Inwestorów) z wykorzystaniem zaawansowanych technik handlowych;
  • Planowanie i raportowanie z bieżących działań w systemie CRM

Wymagania konieczne:

  • Doświadczenie w pracy jako handlowiec oraz udokumentowane sukcesy sprzedażowe w poprzednich miejscach pracy;
  • Pozytywna osobowość, umiejąca wywierać wpływ na ludzi;
  • Umiejętność budowania i utrzymywania wysokiej jakości relacji z Klientem;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz komunikatywność;
  • Silna motywacja do uzyskiwania wysokich dochodów;
  • Wykształcenie średnie/wyższe;
  • Duże zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność w działaniu,

Przewidywana data zatrudnienia: 30.09.2021