Doradca handlowy ds. instalacji fotowoltaicznych

Energymix Sp. z o.o.

3

Kontrakt B2B

Umowa Agencyjna

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Wielkopolskie

Kluczowe umiej─Ötno┼Ťci

Umiej─Ötno┼Ťci komunikacyjne i interpersonalne

Opis stanowiska

Energymix Sp. z o.o. to firma z bardzo du┼╝ym do┼Ťwiadczeniem i potencja┼éem na rynku energetycznym. Nasz zespó┼é posiada d┼éugoletnie do┼Ťwiadczenie poparte wynikami w bran┼╝y energetycznej. Pragn─ůc si─Ö rozwija─ç w 2017r. za┼éo┼╝yli┼Ťmy w┼éasn─ů dzia┼éalno┼Ť─ç wci─ů┼╝ podnosz─ůc nasze kompetencje. W zwi─ůzku z du┼╝─ů dynamik─ů rozwoju w roku 2019 przekszta┼écili┼Ťmy si─Ö w spó┼ék─Ö z o.o.

Wi─Öcej informacji na temat firmy: http://energymix.pl/

W zwi─ůzku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydata na stanowisko handlowca:

Je┼╝eli jeste┼Ť osob─ů energiczn─ů, nastawion─ů na osi─ůganie sukcesów w ┼╝yciu zawodowym, dobrze czujesz si─Ö pracuj─ůc z lud┼║mi i dla ludzi, chcesz rozwija─ç swoje umiej─Ötno┼Ťci i nie boisz si─Ö wyzwa┼ä, a motywacj─ů dla ciebie jest osi─ůganie ponadprzeci─Ötnych zarobków to zapraszamy do naszego zespo┼éu.

ZAKRES OBOWI─äZKÓW

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych i indywidualnych
  • analiza kosztów energii elektrycznej Klientów
  • dobór odpowiednich rozwi─ůza┼ä technicznych dla Klientów
  • dobór rozwi─ůza┼ä finansowych z gamy naszych produktów (leasing, kredyt, dofinansowanie)

 WYMAGANIA

  • do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y bezpo┼Ťredniej
  • wykszta┼écenie ┼Ťrednie, mile widziane wy┼╝sze,
  • wysokie umiej─Ötno┼Ťci komunikacyjne i interpersonalne (kreatywno┼Ť─ç, sumienno┼Ť─ç, umiej─Ötno┼Ť─ç autoprezentacji)
  • umiej─Ötno┼Ť─ç tworzenia ofert oraz kalkulacji
  • umiej─Ötno┼Ť─ç analitycznego my┼Ťlenia
  • prawo jazdy kat B

OFERUJEMY

  • elastyczn─ů form─Ö zatrudnienia (umowa o prac─Ö, umowa zlecenie,  umowa o wspó┼épracy) do ustalenia podczas rozmowy
  • pensj─Ö podstawow─ů 2000-6000 tys. Netto + wysoka prowizja + premie kwartalne
  • samochód Volkswagen T-Rock
  • iPad oraz telefon
  • Aplikacj─Ö Salesbook pozwalaj─ůc─ů wykona─ç wizualizacj─Ö, ofert─Ö oraz przygotowanie umowy ju┼╝ na pierwszym spotkaniu
  • kart─Ö paliwow─ů
  • jasne systemy rozliczenia prowizyjnego
  • wsparcie marketingowe
  • wsparcie techniczne ( projekty w PV Sol)
  • mo┼╝liwo┼Ť─ç budowania w┼éasnego zespo┼éu sprzeda┼╝y
  • kampani─Ö sprzeda┼╝ow─ů dla handlowców (gotowe leady)
  • prac─Ö w firmie o przyjaznej atmosferze i bez korporacyjnego podej┼Ťcia do pracowników

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli : "Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Energymix sp. z o. o. z siedzib─ů we Wroc┼éawiu dla potrzeb niezb─Ödnych dla realizacji procesu rekrutacji, a tak┼╝e dla celów przysz┼éych rekrutacji."

Zastrzegamy sobie mo┼╝liwo┼Ť─ç odpowiedzi tylko na wybrane oferty!

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: 2 000 - 6 000 zł