Niestety oferta pracy, kt├│r─ů przegl─ůdasz ju┼╝ wygas┼éa.

Sprzedawca | Telesprzedawca

Podstawa: 4 500 - 5 000 zł
Pensja podstawowa
4 500 - 5 000 zł
Baza kontakt├│w

Medyczny Przedstawiciel Handlowy NOWA

Samoch├│d Baza kontakt├│w
Profil działu handlowego

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samoch├│d Baza kontakt├│w

Przedstawiciel Handlowy - HoReCa

Wine 4 You Sp. z o.o.

20

Kontrakt B2B

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Lokalizacja

Pomorskie

Do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y win do sektora horeca Wiedza na temat win Umiej─Ötno┼Ťci komunikacyjne i negocjacyjne

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Wine 4 You wiod─ůcy na rynku bezpo┼Ťredni importer i dystrybutor win jako┼Ťciowych w sektorze HoReCa poszukuje kandydatów na stanowisko

Przedstawiciel Handlowy - bran┼╝a HoReCa

Twój zakres obowi─ůzków:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie trwa┼éych relacji z klientami
  • obs┼éuga klientów hurtowych i detalicznych na powierzonym obszarze
  • raportowanie wyników sprzeda┼╝y i dzia┼éa┼ä handlowych
  • analiza wyników i monitorowanie potrzeb klientów
  • kszta┼étowanie i promowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania:

  • do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y win do gastronomii
  • bardzo wysokie umiej─Ötno┼Ťci komunikacyjne i negocjacyjne
  • wykszta┼écenie minimum ┼Ťrednie
  • dyspozycyjno┼Ť─ç
  • prawo jazdy kategorii B
  • serdecznie prosimy o nieaplikowanie bez do┼Ťwiadczenia w sprzeda┼╝y win do sektora HoRecA

Mile widziane

  • dodatkowym atutem b─Ödzie do┼Ťwiadczenie w bran┼╝y HoReCa

To oferujemy:

  • stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (16 lat do┼Ťwiadczenia)
  • umowa o prac─Ö lub kontrakt B2B
  • wynagrodzenie sta┼ée i motywacyjny system premiowania
  • narz─Ödzia niezb─Ödne do pracy tj. samochód, telefon, prac─Ö w dynamicznym i sympatycznym zespole