Inne oferty firmy Adreams M. Smerda Sp.k.

Nieujawniona

Doradca klienta [Lubelskie]

Specjalista ds. sprzedaży z językiem obcym

Baza kontaktów

Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty

Konsultant /-ka w Sklepie Firmowym T-Mobile w Zielonej Górze (CH Focus Mall)

Nieujawniona

Sprzedawca Wewnętrzny

Podstawa: Nieujawniona
  • SIG Sp. z o.o.
  • B2B, B2C
  • Estate - Usługi i produkty dot. budownictwa
  • 17-04-2024
Nieujawniona

Doradca Techniczno-Handlowy

Podstawa: 5 000 - 13 000 zł
Pensja podstawowa
5 000 - 13 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta - Opole

Nieujawniona

Pracownik wsparcia sali sprzedaży

Adreams M. Smerda Sp.k.

15

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

Brak

Poziom doświadczenia

25

Żary, Oława, Krapkowice, Dzierżoniów, Lubań, Kamienna Góra, Ząbkowice Śląskie, Wałbrzych, Jawor, Nysa, Świdnica (dolnośląskie), Jelenia Góra, Złotoryja, Siechnice, Bolesławiec (dolnośląskie), Lubliniec, Zgorzelec, Brzeg, Kluczbork, Wrocław, Żagań, Kłodzko, Jelcz-Laskowice, Strzelin

Gotowości do uczenia się i przyswajania nowej wiedzy Komunikatywności i odpowiedzialności Zaangażowania w powierzone obowiązki

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firma Adreams zajmuje się szeroko rozumianym doradztwem personalnym oraz marketingem, w tym budowaniem marek oraz wizualnych kampanii reklamowych. Dbamy o wizerunek i rozpoznawalność współpracujących z nami marek.  Nie boimy się wyzwań i nieszablonowych pomysłów. Świadczymy usługi dla największych podmiotów gospodarczych na rynku z zakresu handlu.

Dla naszego Klienta, lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Wsparcia Sali Sprzedaży

(umowa zlecenie)

Zapraszamy do współpracy osoby posiadające status: uczeń/student.

Weź zlecenie w dobrej cenie!

Przyjdź, zarób, naucz się czegoś nowego u lidera elektromarketów w Polsce!

Twoje zadania:

  • zatowarowanie sali sprzedaży i uzupełnianie braków
  • dbanie o ekspozycję towarów, ich podłączenie i regulację
  • oznaczanie cenowe i marketingowe produktów
  • aktualizacje cen towarów oraz uzupełnianie braków cen przy produktach
  • weryfikacja stanu faktycznego produktów (uszkodzenia, kompletność, stan opakowań)
  • wspieranie Doradców Klienta w obsłudze Klientów i realizacji bieżących zadań
  • zabezpieczanie towarów przed kradzieżą i przeprowadzanie inwentaryzacji cząstkowych
  • kontrola ważności produktów

Od Ciebie oczekujemy:

  • komunikatywności i odpowiedzialności
  • zaangażowania w powierzone obowiązki
  • gotowości do uczenia się i przyswajania nowej wiedzy
  • dzielenia się z członkami zespołu wiedzą, doświadczeniem i dobrymi praktykami