Przedstawiciel OZE

Eko - Tech Sp z o.o.

10

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

< 1 roku

Lokalizacja

Warszawa

Do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y paneli fotowoltaicznych Zdolno┼Ťci negocjacyjne i interpersonalne. Wysoka aktywno┼Ť─ç w dzia┼éaniu oraz dyscyplina i motywacja.

Opis stanowiska

Zarabiaj 3000 tygodniowo i rób dobrze naturze!

W zwi─ůzku z dynamicznym rozwojem naszej dzia┼éalno┼Ťci oraz ogromnym potencja┼éem wzrostu rynku OZE, Ekotech poszukuje:

Przedstawicieli handlowych ds. OZE

na terenie całego kraju!

Ekotech zajmuje si─Ö sprzeda┼╝─ů i monta┼╝em instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciep┼éa Jeste┼Ťmy specjalistami z du┼╝ym do┼Ťwiadczeniem i dostarczamy swoim klientom nowoczesne rozwi─ůzania za przyst─Öpn─ů cen─Ö. Nasze projekty z zakresu instalacji OZE uzyska┼éy uznanie w┼Ťród kilku tysi─Öcy indywidualnych klientów w ca┼éym kraju. Do┼é─ůcz do dynamicznej, profesjonalnej i rodzinnej firmy wyró┼╝niaj─ůcej si─Ö na tym rynku. Dzia┼éamy bez ogranicze┼ä produktowych czy terytorialnych.

Wymagania:

  • samodzielne pozyskiwanie oraz aktywna obs┼éuga klientów z sektora Klientów Indywidualnych, M┼ÜP, rolnictwa i du┼╝ych przedsi─Öbiorstw
  • prowadzenie negocjacji handlowych, prezentacji tematycznych
  • przygotowywanie ofert PV
  • realizowanie wyznaczonych celów
  • zapewnienie najwy┼╝szego poziomu obs┼éugi Klienta
  • dbanie o dobre imi─Ö i renom─Ö pracodawcy
  • prawo jazdy kat B
  • samochód

Mile widziane:

  • do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y paneli fotowoltaicznych
  • wysoka aktywno┼Ť─ç w dzia┼éaniu oraz dyscyplina i motywacja
  • zdolno┼Ťci negocjacyjne i interpersonalne
  • wysoka kultura osobista, samodzielno┼Ť─ç oraz odpowiedzialno┼Ť─ç
  • komunikatywno┼Ť─ç
  • ukierunkowanie na realizacj─Ö zada┼ä i osi─ůganie za┼éo┼╝onych celów
  • dobra znajomo┼Ť─ç obs┼éugi komputera i MS Office
  • zainteresowanie tematem PV i najnowszymi rozwi─ůzaniami w zakresie OZE

Oferujemy:

  • pensje podstawow─ů
  • wysokie wynagrodzenia prowizyjne ┼Ťrednio 3000 ty┼Ť tygodniowo
  • dost─Öp do CRM
  • dostarczamy leady i umówione spotkania z klientami
  • narz─Ödzia informatyczne do kalkulowania oferty - kalkulatory ofertowe i analityczne, tak aby┼Ť szybko by┼é w stanie przedstawi─ç korzy┼Ťci
  • wsparcie merytoryczne i szkoleniowe przez ca┼éy okres wspó┼épracy. Szkolenie wst─Öpne i szkolenia dodatkowe w trakcie wspó┼épracy, nauczymy ka┼╝dego naszych produktów, wa┼╝ne aby┼Ť potrafi┼é sprzedawa─ç
  • codzienne wsparcie i pomoc in┼╝ynierów PV
  • system motywacyjny i konkursy sprzeda┼╝owe
  • samochód s┼éu┼╝bowy po uko┼äczeniu okresu próbnego

Wejd┼║ na stron─Ö: https://ekotechsun.pl

Zapraszamy!

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: 3 000 - 4 000 zł