Przedstawiciel handlowy

INTERKADRA SP. Z.O.O.

15

Umowa Agencyjna

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

Brak

Poziom doświadczenia

1

Liczba wakatów

Lokalizacja

Zielona Góra  - 1 wakat

Kluczowe umiejętności

Odpowiedzialność Zaangażowanie Komunikatywność

Opis stanowiska

Kim jesteśmy? Interkadra jest działająca na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Przedstawiciela handlowego

Nr ref.: PHN/0722/KR

Miejsce pracy: Zielona Góra, Głogów, Leszno, Kościan, Nowa Sól, Żary, Żagań

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • sprzedaż asortymentu naszego Klienta - uznanego na rynku producenta napojów
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • opieka i podtrzymywanie relacji handlowych z obecnymi klientami
  • realizacja wyznaczonego planu sprzedażowego zgodnie z polityką handlową firmy
  • dbałość o dobry wizerunek firmy

Oczekujemy:

  • prawa jazdy kat. B
  • doświadczenia w pracy przedstawiciela handlowego, w branży FMCG lub umiejętności szybkiego uczenia się (zapewniamy szkolenie)
  • samodzielności oraz kreatywności
  • wysokiego poziomu samodyscypliny i organizacji własnej pracy
  • umiejętności skutecznego nawiązywania relacji
  • umiejętności współpracy zespołowej
  • umiejętności wpływania na zespół i procesy sprzedażowe

Mamy do zaoferowania:

  • zapewniamy zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową
  • stabilną pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa+premia
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, iPad
  • możliwość nawiązania długotrwałej współpracy
  • otrzymasz solidne wsparcie szkoleniowe i opiekę w pierwszych miesięcy pracy

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij swoje CV!

Pensja podstawowa: Nieujawniona