Zobacz inne oferty pracy

Przedstawciel Handlowy

SIG Sp. z o.o.

800

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Mazowieckie, P┼éock  - 1 wakat

Znajomo┼Ť─ç lokalnego rynku w zakresie planowanych i realizowanych inwestycji budowlanych oraz funkcjonowania firm wykonawczych Umiej─Ötno┼Ť─ç budowania relacji Do┼Ťwiadczenie w dystrybucji materia┼é├│w budowlanych

Opis stanowiska

Firma SIG jest wiod─ůcym dystrybutorem specjalistycznych materia┼éów budowlanych, obs┼éuguj─ůcym sektor budowlany i konstrukcyjny w ca┼éej Europie. Zapewnia Klientom porady wykwalifikowanych doradców, profesjonaln─ů i szybk─ů obs┼éug─Ö handlow─ů, poszerzon─ů o us┼éugi transportowe, terminowe dostawy oraz pe┼ény asortyment produktów. Gwarantuje sprawn─ů obs┼éug─Ö na ka┼╝dym etapie prowadzonych prac budowlanych i wyko┼äczeniowych. Od kilku lat rozwija si─Ö w modelu sprzeda┼╝y wielokana┼éowej, obejmuj─ůcym zarówno tradycyjne metody sprzeda┼╝y, jak i dynamiczny rozwój sprzeda┼╝y e-commerce.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy dla województwa mazowieckiego: P┼éock
Miejsce pracy dla województwa ┼Ťl─ůskiego: Siemianowice ┼Ül─ůskie
Miejsce pracy dla województwa kujawsko-pomorskiego: W┼éoc┼éawek

Opis stanowiska:

  • Rozwój sprzeda┼╝y materia┼éów budowlanych oraz doradztwo techniczne
  • Realizowanie planów sprzeda┼╝y
  • Budowanie i utrzymywanie trwa┼éych relacji z klientami i partnerami handlowymi
  • Pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania:

  • Znajomo┼Ť─ç lokalnego rynku w zakresie planowanych i realizowanych inwestycji budowlanych oraz funkcjonowania firm wykonawczych
  • Do┼Ťwiadczenie w firmie b─Öd─ůcej dystrybutorem materia┼éów budowlanych – mile widziane
  • Dobra znajomo┼Ť─ç pakietu Ms Office
  • Silna orientacja na wynik
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç budowania relacji
  • Umiej─Ötno┼Ťci negocjacyjne
  • Komunikatywno┼Ť─ç i samodzielno┼Ť─ç
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o prac─Ö
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia)
  • Du┼╝y zakres samodzielno┼Ťci i mo┼╝liwo┼Ť─ç realizowania w┼éasnych pomys┼éów
  • Platform─Ö wspieraj─ůc─ů dobrostan pracowników
  • Prac─Ö w firmie o dojrza┼éej kulturze organizacyjnej
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç skorzystania z opieki medycznej b─ůd┼║ karty sportowej
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç przyst─ůpienia do ubezpieczenia grupowego na ┼╝ycie
  • Kompleksowy program szkole┼ä oraz warsztatów rozwijaj─ůcych kwalifikacje (produktowe, sprzeda┼╝owe i inne)
  • Udzia┼é w programie wdro┼╝eniowym nowego pracownika (wyposa┼╝enie w wiedz─Ö niezb─Ödna na danym stanowisku)
  • Program szkole┼ä e-learningowych z zakresu zasad funkcjonowania dzia┼éalno┼Ťci
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwoju w strukturach firmy
  • Narz─Ödzia niezb─Ödne do wykonywania obowi─ůzków s┼éu┼╝bowych takich jak: samochód, telefon, laptop
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç zdobycia do┼Ťwiadczenia w du┼╝ej mi─Ödzynarodowej organizacji o rozproszonej strukturze
  • Zni┼╝ki na firmowe produkty i us┼éugi
  • Udzia┼é w inicjatywach charytatywnych
  • Bezpieczne warunki pracy

Dobry Pracodawca 2022

Firma SIG zosta┼éa uhonorowana tytu┼éem Lidera Spo┼éecznej Odpowiedzialno┼Ťci "Dobry Pracodawca 2022" i doceniona za dotychczasowe dzia┼éania prowadzone na rzecz pracowników.

Prosimy w dokumentach aplikacyjnych dopisa─ç klauzul─Ö:

Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez SIG sp. z o.o. na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

W przypadku woli udzia┼éu w projektach rekrutacyjnych w przysz┼éo┼Ťci prosimy o do┼é─ůczenie dodatkowej klauzuli:

Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez SIG sp. z o.o. na potrzeby procesu rekrutacyjnego oraz ewentualnych przysz┼éych procesów rekrutacyjnych.

Pensja podstawowa: Nieujawniona