Niestety oferta pracy, kt├│r─ů przegl─ůdasz ju┼╝ wygas┼éa.

Inne oferty firmy Adreams Mateusz Smerda

Regionalny Kierownik Sprzeda┼╝y ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samoch├│d Baza kontakt├│w

Starszy Opiekun Finansowy

Baza kontakt├│w

Sprzedawca - Netto Gdańsk ul. Kalinowa

Podstawa: Nieujawniona
  • Netto sp. z o.o.
  • B2C
  • FMCG - Art. Spo┼╝ywcze i napoje / karma i art. dla zwierz─ůt
  • 31-07-2023
Nieujawniona

Agent ubezpieczeniowy PZU SA

Podstawa: Nieujawniona
  • PZU SA
  • B2B
  • Finanse - Ubezpieczenia
  • 19-09-2023
Nieujawniona

Doradca Klienta

Adreams Mateusz Smerda

15

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Sprzedawca / Kasjer

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

Brak

Poziom do┼Ťwiadczenia

2

Lokalizacja

Rumia

Sprzeda┼╝ produkt├│w i us┼éug zgodnie ze strategi─ů i standardami firmy Dbanie o najwy┼╝sz─ů jako┼Ť─ç obs┼éugi Zapewnienie klientom informacji na temat bie┼╝─ůcej oferty i promocji

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firma Adreams zajmuje si─Ö szeroko rozumianym doradztwem personalnym oraz marketingem, w tym budowaniem marek oraz wizualnych kampanii reklamowych. Dbamy o wizerunek i rozpoznawalno┼Ť─ç wspó┼épracuj─ůcych z nami marek.  Nie boimy si─Ö wyzwa┼ä i nieszablonowych pomys┼éów. ┼Üwiadczymy us┼éugi dla najwi─Ökszych podmiotów gospodarczych na rynku z zakresu handlu.

Dla naszego Klienta, lidera bran┼╝y AGD/IT/RTV w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:

Umiej─Ötno┼Ť─ç post─Öpowania z lud┼║mi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zap┼éac─Ö za t─Ö umiej─Ötno┼Ť─ç wi─Öcej ni┼╝ za jak─ůkolwiek inn─ů pod s┼éo┼äcem (John D. Rockefeller).

Twój zakres obowi─ůzków:

  • sprzeda┼╝ produktów i us┼éug zgodnie ze strategi─ů i standardami firmy
  • zapewnienie Klientom informacji na temat bie┼╝─ůcej oferty i promocji
  • dbanie o najwy┼╝sz─ů jako┼Ť─ç obs┼éugi

Nasze oczekiwania:

  • wysoko rozwini─Öte zdolno┼Ťci interpersonalne
  • orientacja na osi─ůganie wyznaczonych celów
  • umiej─Ötno┼Ť─ç s┼éuchania Klientów i dobór rozwi─ůza┼ä odpowiadaj─ůcych ich potrzebom
  • d─ů┼╝enie do podnoszenia swojej wiedzy i kompetencji
  • do┼Ťwiadczenie w bran┼╝y oraz znajomo┼Ť─ç nowoczesnych technologii b─Ödzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umow─Ö o prac─Ö bez okresu próbnego, bezpo┼Ťrednio u pracodawcy
  • stabiln─ů podstaw─Ö oraz mo┼╝liwo┼Ť─ç wypracowania wysokiej premii
  • zni┼╝ki na najlepszy sprz─Öt z naszych elektromarketów
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • prywatn─ů opiek─Ö medyczn─ů
  • realn─ů szans─Ö na awans
  • pakiet szkole┼ä
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • pomoc i opiek─Ö naszej fundacji Media Expert „W┼é─ůcz si─Ö”

Do┼é─ůcz do naszego zespo┼éu i rozwijaj si─Ö z najlepszymi!

Czekamy teraz na Twoje CV.

Zastrzegamy sobie mo┼╝liwo┼Ť─ç kontaktu z wybranymi kandydatami.