Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta - Umowa zlecenie

Konsultant /-ka w Sklepie Firmowym T-Mobile w Zielonej Górze (CH Focus Mall)

Nieujawniona

Doradca ds. OZE / Kanał Sprzedaży Indywidualnej

Baza kontaktów

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty
Nieujawniona

Doradca klienta- umowa zlecenie

Nieujawniona

Przedstawiciel Medyczny

Samochód Baza kontaktów

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty

Nieujawniona

Manager Sprzedaży

Kancelaria Prawniczo-Brokerska ADVERSUM Spółka z o.o.

35

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Zdalna, Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Lubuskie

Znajomość technik sprzedaży Budowanie relacji Komunikatywność

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Jako skuteczny broker ubezpieczeniowy działamy na terenie całego kraju, dysponując siecią prężnie działających placówek w Warszawie, Białymstoku, Ełku, Olsztynie. Sprawnie i profesjonalnie dokonujemy analizy i oceny możliwości uzyskania odszkodowania w każdej przedstawionej nam sprawie.

Oferujemy kompleksowe wsparcie merytoryczne, przeprowadzamy Klientów przez wszystkie niezbędne procedury. Wypracowany w Adversum model usługi prawnej pozwala nam reprezentować Klientów na każdym etapie postępowania, również przed sądem.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Czym się wyróżniamy?

Zajmujemy się nie tylko obsługą prawną, ale także wsparciem w leczeniu osób poszkodowanych. Współpracujemy z Instytutem Medycyny Interwencyjnej (IMI).

  1. Na rynku funkcjonuje wiele podmiotów prawnych, które świadczą usługi dla osób poszkodowanych, ale jako jedyni na rynku mamy usługę łączoną, w której po ustaleniu odpowiedzialności cywilnej pacjent rozpoczyna leczenie w nowoczesnych prywatnych placówkach medycznych, nie korzystając z własnych środków pieniężnych.
  2. W tym samym czasie jego sprawa obsługiwana jest od strony prawnej. Współpraca ta owocuje wymianą informacji o stanie zdrowia pacjenta i rokowaniach na przyszłość.
  3. Powoduje to, że Adversum reprezentujące i działające w interesie poszkodowanego jest
    w stanie uzyskać relatywnie wyższe kwoty zadośćuczynień, odszkodowań i kosztów leczenia niż inne firmy nie dysponujące takimi informacjami.
  4. Połączenie usług obsługi prawnej i koordynacji procesu leczenia daje większe możliwości
    i ułatwia pozyskanie Klientów poważnie poszkodowanych w wypadkach.

Kogo dokładnie szukamy?

  • Szukamy osoby, której celem będzie zawarcie z osobami poszkodowanymi w wypadkach umów zlecenia w zakresie pomocy w likwidacji szkód majątkowych i osobowych.
  • Zależy nam na osobach skrupulatnych i dobrze zorganizowanych, które potrafią udzielić osobie poszkodowanej pomocy w kompletnym i poprawnym wypełnieniu ankiet oraz umów zlecenia o świadczenie pomocy.
  • Idealny kandydat to osoba aktywna, posiadająca łatwość prowadzenia rozmowy z Klientami oraz umiejętność samodzielnego ich pozyskiwania, przy wykorzystaniu dowolnych metod prospectingowych (w tym również własnej sieci osób polecających tzw. konsultantów Adversum).

Czym będę się zajmować?

  • Aktywnym nawiązywaniem nowych kontaktów (dotarciem do Klientów w sposób etyczny,
    w celu przedstawienia możliwości współpracy), osobiście jak i za pomocą konsultantów Adversum.
  • Przekazywaniem osobom poszkodowanym w wypadkach informacji na temat zakresu pomocy świadczonej przez Adversum oraz informacji o pomocy świadczonej przez współpracujący
    z Adversum Instytut Medycyny Interwencyjnej, w zakresie planowania, organizowania
    i realizacji kompleksowego wielospecjalistycznego procesu leczenia.
  • Doprowadzaniem do zawarcia z osobami poszkodowanymi umów zlecenia – pomocy
    w zakresie likwidacji szkód osobowych i majątkowych.
  • Udzielaniu osobom poszkodowanym pomocy w kompletnym i poprawnym wypełnieniu ankiet oraz umów zlecenia o świadczenie pomocy.
  • Pozyskaniem od osób poszkodowanych dokumentów oraz objaśnianiem zagadnień związanych z umowami wraz z ich indywidualnymi negocjacjami.
  • Wstępną selekcją spraw pozyskanych przez konsultantów Adversum.

Jak przebiega wdrożenie?

Proces wdrożenia trwa około 3 miesięcy i obejmuje swoim zakresem:

  • Wprowadzanie w systemy firmy.
  • Szkolenie z procesu sprzedaży tj. budowa własnej struktury sprzedaży oraz samodzielna sprzedaż.
  • Szkolenie z podstaw prawnych odpowiedzialności cywilnej.
  • Szkolenia odbywają się w formie stacjonarnej oraz online.

Jak będę wynagradzany?

System wynagrodzeń składa się z czterech składników:

  • Premii startowej – na umowie B2B na okres do 6 miesięcy (wynagrodzenie od 2500 do 5000 zł brutto, zależne od doświadczenia w branży i realnej możliwości zbudowania struktury osób polecających).
  • Prowizji od sprzedaży – od 25% do 35% w zależności od liczby pozyskanych Klientów w całym okresie współpracy z Adversum.
  • Zaliczki po przyjęciu sprawy do obsługi – wysokość zaliczki waha się od 240 do 2400 zł i jest uzależniona od wysokości roszczenia. Naliczana jest systemowo zgodnie z załącznikiem do umowy.
  • Premii uznaniowej – w zależności od postępów w realizacji planu sprzedaży.

Co oprócz wynagrodzenia oferuje firma?

  • W początkowym okresie refundację kosztów użytkowania prywatnego samochodu. Po okresie próbnym, trwającym 6 miesięcy samochód służbowy.
  • Grupowe ubezpieczenie medyczne.
  • Ubezpieczenie na życie.