Doradca/Przedstawiciel Handlowy - Fotowoltaika

Flix Energy

200

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

< 1 roku

Lokalizacja

Wielkopolskie

Kluczowe umiej─Ötno┼Ťci

Budowanie relacji Negocjacje Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y

Opis stanowiska

Flix Energy to co┼Ť wi─Öcej ni┼╝ tylko firma. To przede wszystkim zespó┼é pasjonatów. Tworzymy innowacyjne i proste rozwi─ůzania w bran┼╝y zielonych technologii. Nasi pracownicy stanowi─ů zespó┼é specjalistów w swoich dziedzinach, którzy ka┼╝dego dnia dok┼éadaj─ů stara┼ä, aby zrealizowa─ç wymagania Klientów i zmniejszy─ç realnie ich rachunki.

W zwi─ůzku z dynamicznym rozwojem i rozszerzaniem zakresu naszej dzia┼éalno┼Ťci, do naszego zespo┼éu pasjonatów szukamy:

Doradc─Ö / Przedstawiciela Handlowego ds. Fotowoltaiki

Zakres obowi─ůzków:

  • aktywne poszukiwanie klientów indywidualnych i biznesowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • budowanie relacji z klientami oraz zapewnienie im fachowego doradztwa w zakresie realizacji podpisanych umów zgodnie z wysokimi standardami obs┼éugi firmy,
  • monitorowanie i identyfikowanie nowych szans sprzeda┼╝owych,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania:

  • do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y fotowoltaiki (mile widziane),
  • wiedza i sukcesy w skutecznej sprzeda┼╝y np. B2B, B2C, D2D,
  • orientacja na wynik i do┼Ťwiadczenie klienta,
  • otwarto┼Ť─ç i ch─Ö─ç rozwoju w obszarze fotowoltaiki oraz nowych technologii OZE,
  • wysoko rozwini─Öte umiej─Ötno┼Ťci interpersonalne – komunikatywno┼Ť─ç, umiej─Ötno┼Ť─ç nawi─ůzywania i utrzymywania dobrych relacji,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • stabiln─ů i d┼éugofalow─ů wspó┼éprac─Ö na podstawie kontraktu B2B,
  • przejrzysty i uczciwy system wynagradzania daj─ůcy podstaw─Ö + atrakcyjne prowizje (od 5000 z┼é do 45 000 z┼é netto),
  • wsparcie naszych konsultantów call center oraz dzia┼éu marketingowego,
  • atrakcyjne ceny instalacji, najwy┼╝szej jako┼Ťci komponenty oraz wysok─ů jako┼Ť─ç realizowanych monta┼╝y,
  • profesjonalne szkolenia techniczne oraz sprzeda┼╝owe,
  • rac─Ö z lud┼║mi o bardzo du┼╝ym do┼Ťwiadczeniu sprzeda┼╝owym,
  • wspó┼éprac─Ö w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wype┼éniaj─ůc obowi─ůzek informacyjny, o którym mowa w art. 13 rozporz─ůdzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zwi─ůzku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep┼éywu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporz─ůdzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1), dalej „RODO”, informujemy, ┼╝e:

• administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Flix Polska Sp.z o.o. & Co Sp.k. z siedzib─ů w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska 60A;
• kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, mo┼╝e Pani/Pan uzyska─ç dzwoni─ůc pod nr. Tel.: +48 56 665 16 00 lub wysy┼éaj─ůc maila na adres: kontakt@flixpolska.pl.
• Pani/Pana dane osobowe przetwarzane b─Öd─ů w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO oraz na podstawie art. 221 § 1 ustawy z dnia 26.06.1974 r. Kodeks Pracy; w celu przeprowadzenia przysz┼éych rekrutacji na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
w przypadku podania przez Pana/Pani─ů dodatkowych danych niewymaganych w procesie rekrutacji Flix Polska b─Ödzie przetwarza┼éo te dane na podstawie wyra┼╝onej przez Pani─ů/Pana zgody w rozumieniu art. 4 pkt 11 RODO, w przypadku przes┼éania przez Pana/Pani─ů dodatkowych danych stanowi─ůcych szczególne kategorie danych osobowych o których mowa w art. 9 oraz art. 10 RODO Flix Polska dokona anonimizacji tych danych, a co za tym idzie nie b─Ödzie ich przetwarza─ç.
• odbiorcami Pani/Pana danych osobowych b─Öd─ů wy┼é─ůcznie pracownicy lub wspó┼épracownicy administratora upowa┼╝nieni do prowadzenia procesu rekrutacji, nadto w przypadku zg┼éoszenia swojej kandydatury za po┼Ťrednictwem strony www lub portalu internetowego odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mog─ů by─ç upowa┼╝nieni pracownicy lub wspó┼épracownicy administratora zajmuj─ůcy si─Ö obs┼éug─ů IT strony www lub portalu internetowego;
• Pani/Pana dane osobowe przechowywane b─Öd─ů przez okres:
a) aktualnej rekrutacji, w której wzi─Öli Pa┼ästwo udzia┼é ; albo
b) aktualnej rekrutacji oraz przez okres 2 lat od dnia przes┼éania do nas swojego CV – je┼╝eli wyrazi Pani/Pan zgod─Ö na przetwarzanie danych na potrzeby przysz┼éych rekrutacji;
• ma Pani/Pan prawo do ┼╝─ůdania od administratora dost─Öpu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usuni─Öcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a tak┼╝e prawo do cofni─Öcia w dowolnym momencie zgody na ich przetwarzanie; o┼Ťwiadczenie o cofni─Öciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego z┼éo┼╝enia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy kontakt@flixpolska.pl;
• ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urz─Ödu Ochrony Danych Osobowych – je┼╝eli uzna Pani/Pan, i┼╝ przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotycz─ůcych narusza przepisy RODO;
• podanie przez Pani─ů/Pana danych osobowych jest obowi─ůzkowe w nast─Öpuj─ůcym zakresie: imi─Ö (imiona) i nazwisko, data urodzenia, wykszta┼écenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, kwalifikacje zawodowe, dane kontaktowe w celu przyspieszenia i u┼éatwienia komunikacji niezb─Ödnej w ramach prowadzonego procesu rekrutacyjnego;
• wyra┼╝enie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przysz┼éych rekrutacji jest dobrowolne, ale umo┼╝liwi skontaktowanie si─Ö Pani─ů/Panem w razie ich prowadzenia w przysz┼éo┼Ťci; wyra┼╝ona zgoda w ka┼╝dej chwili mo┼╝e zosta─ç cofni─Öta. Wycofanie zgody nie wp┼éywa na zgodno┼Ť─ç z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem;
• Flix Polska nie przekazuje danych poza teren Polski/ UE/ Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja prowizja: 5 000 - 45 000 zł