Doradca Klienta ds. leasingu

PKO Leasing S.A.

1200

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Szczecin  - 1 wakat

Budowanie relacji Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y Orientacja na dzia┼éanie

Opis stanowiska

Twój zakres obowi─ůzków:

  • pozyskujesz nowych Klientów oraz realizujesz plan sprzeda┼╝y produktów leasingowych,
  • pozyskujesz i rozwijasz wspó┼éprac─Ö z partnerami zewn─Ötrznymi, dostawcami przedmiotów leasingowych lub oddzia┼éami bankowymi,
  • rozpoznajesz potrzeby biznesowe Klientów oraz prowadzisz wst─Öpne analizy finansowe
  • przygotowujesz oferty handlowe, umowy leasingowe oraz kompletujesz teczki transakcji

Oczekiwania na stanowisku:

  • posiadasz min. 2 lata do┼Ťwiadczenia w sprzeda┼╝y (mile widziane bran┼╝e: leasing, bankowo┼Ť─ç, bran┼╝a motoryzacyjna, maszyny i urz─ůdzenia, ubezpieczenia lub FMCG),
  • jeste┼Ť komunikatywny oraz potrafisz budowa─ç partnerskie relacje z Klientami,
  • posiadasz motywacj─Ö do prowadzenia dzia┼éa┼ä sprzeda┼╝owych,
  • potrafisz samodzielnie organizowa─ç swoj─ů prac─Ö.

To oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umow─Ö o prac─Ö lub B2B w jednej z najlepszych firm leasingowych nale┼╝─ůcej do Grupy Kapita┼éowej Najwi─Ökszego Banku w Polsce,
  • stabilno┼Ť─ç zatrudnienia, atrakcyjny system prowizyjny,
  • narz─Ödzia pracy: telefon, laptop, internet bezprzewodowy, dofinansowanie samochodu s┼éu┼╝bowego
  • partnersk─ů atmosfer─Ö oraz wspieraj─ůc─ů wspó┼éprac─Ö w zespole,
  • mo┼╝liwo┼Ť─ç korzystania z pakietu socjalnego: opieka medyczna, pakiet multisport
  • dost─Öp do bazy audiobooków INSPIRO oraz platformy Worksmile integruj─ůcej wokó┼é aktywno┼Ťci sportowej.

Przewidywana data zatrudnienia: 01.01.2023

Pensja podstawowa: Nieujawniona