Zobacz inne oferty pracy

Agent Nieruchomości

RE/MAX Polska

350

Kontrakt B2B

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

Brak

Poziom doświadczenia

2

Lokalizacja

Opolskie  - 2 wakaty

Kluczowe umiejętności

Komunikatywność Systematycznośc Zaangażowanie

Opis stanowiska

RE/MAX posiada ponad 50 letnie doświadczenie na rynku. To stabilna, mocna i rozpoznawalna marka na całym świecie. Obecnie partnerami RE/MAX jest ponad 140 000 agentów w 110 krajach. Agenci działają lokalnie ale mogą korzystać z globalnego zasięgu.

RE/MAX jest idealnym partnerem biznesowym w drodze do Twojej wolności finansowej i Twojego dalszego rozwoju, dlatego dołącz do nas i zostań agentem nieruchomości.

Karierę w RE/MAX rozpoczynasz od cyklu szkoleń, które pomogą Ci jak najszybciej zarabiać. Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego nauczysz się w Akademii RE/MAX uzyskując jednocześnie Międzynarodową Licencję Agenta Nieruchomości RE/MAX.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • budowanie bazy Klientów oraz utrzymywanie relacji z nimi,
  • pozyskiwanie nieruchomości w oparciu o umowy na wyłączność,
  • kompleksowa obsługa transakcji kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości.

Nasze wymagania:

  • gotowość do założenia działalności gospodarczej,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • wysoka kultura osobista,
  • odpowiedzialność,
  • zaangażowanie,
  • chęć do dalszego rozwoju,
  • pozytywne nastawienie,
  • dążenie do realizacji założonych celów,
  • systematyczna praca,
  • prawo jazdy.

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • możliwość uzyskania Międzynarodowej Licencji Agenta Nieruchomości RE/MAX,
  • wiedzę, która da Ci możliwość pracowania TYLKO na umowach ekskluzywnych, tzw. na wyłączność,
  • europejskie certyfikowane szkolenia podstawowe, dzięki którym będziesz profesjonalnym, skutecznym agentem nieruchomości przeprowadzającym transakcje na światowym poziomie,
  • europejskie certyfikowane szkolenia uzupełniające i zaawansowane, dzięki którym będziesz mógł rozwijać się jeszcze szybciej i zarabiać jeszcze więcej,
  • wsparcie doświadczonego mentora, na którego zawsze będziesz mógł liczyć,
  • wsparcie administratora biura, który pomoże Ci w prowadzeniu każdej transakcji,
  • rozpoznawalność – jako agent RE/MAX już od samego początku Twojej działalności będziesz wyróżniał się z tłumu, co też daje Ci przewagę nad innymi mniejszymi agencjami,
  • maksymalny model wynagrodzeń, który daje możliwość osiągania bardzo wysokich dochodów. To, ile będziesz zarabiać, zależy tylko od Ciebie!
  • przejrzystą ścieżkę kariery – otrzymasz jasne zasady, wskazówki, jak możesz zbudować swoją karierę w branży nieruchomości,
  • możliwość stworzenia własnego zespołu – już jako doświadczony agent, będziesz miał możliwość dodatkowo współpracować z własnymi asystentami,
  • korzystania z międzynarodowego systemu wzajemnych poleceń (referrals), dzięki któremu będziesz miał możliwość współpracy z agentami nieruchomości z całego świata,
  • wsparcie technologiczne – światowy system CRM, i wiele innych lokalnych systemów i narzędzi, które dadzą Ci dostęp do baz ofert międzynarodowych i lokalnych, a także będą dla Ciebie dużym wsparciem w sprzedaży,
  • wsparcie marketingowe – gotowe szablony do budowania własnej marki na rynku, a także do promocji pozyskanych nieruchomości,
  • dostęp do my REMAX oraz MAXcenter, gdzie będziesz miał możliwość skorzystania z międzynarodowych szkoleń, a także z międzynarodowych materiałów marketingowych,
  • miejsce w biurze RE/MAX, gdzie w przyjaznej atmosferze, wzajemnego szacunku i wsparcia będziesz mógł korzystać z urządzeń biurowych, materiałów marketingowych, przyjmować swoich klientów, przygotowywać się do spotkań,
  • własną stronę www, gdzie będziesz mógł pochwalić się swoimi pozyskanymi nieruchomościami, certyfikatami, wyróżnieniami, które będziesz zdobywał uczestnicząc w licznych szkoleniach RE/MAX,
  • możliwość udziału w licznych lokalnych i międzynarodowych spotkaniach, konferencjach, konwencjach RE/MAX, należąc do społeczności RE/MAX, masz możliwość nawiązania relacji biznesowych i wymiany doświadczeń z bardzo doświadczonymi agentami nie tylko w Polsce ale z całego świata.

Wynagrodzenie:

Prowizyjne - zarobki agenta nieruchomości zrzeszonego w RE/MAX są ściśle powiązane z jego zaangażowaniem w rozwój własnej kariery. Agent nie otrzymuje podstawy.

Pensja prowizja: Nieujawniona