Niestety oferta pracy, kt├│r─ů przegl─ůdasz ju┼╝ wygas┼éa.

Specjalista ds. Sprzeda┼╝y ÔÇô owoce i warzywa

Samoch├│d Baza kontakt├│w
  • SMART-HR
  • B2B, B2C
  • FMCG - Art. Spo┼╝ywcze i napoje / karma i art. dla zwierz─ůt
  • 21-07-2024
Samoch├│d Baza kontakt├│w

Niezale┼╝ny Agent Nieruchomo┼Ťci

Prowizja: 5 000 - 50 000 zł
Baza kontakt├│w
Pensja prowizja
5 000 - 50 000 zł
Baza kontakt├│w

Mobilny Doradca Techniczno-Handlowy

Samoch├│d Baza kontakt├│w

Doradca ds. Nieruchomo┼Ťci (szkolimy od podstaw)

Prowizja: Nieujawniona
Baza kontakt├│w

Key Account Manager

Samoch├│d Baza kontakt├│w

Przedstawiciel handlowy - bran┼╝a winiarska

Samoch├│d Baza kontakt├│w

Przedstawiciel Handlowy

Samoch├│d Baza kontakt├│w

Specjalista ds. sprzeda┼╝y i reklamy

Prowizja: 3 000 - 9 000 zł
3 000 - 9 000 zł

Podstawa: 5 500 - 6 500 zł
Samoch├│d Baza kontakt├│w
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Pensja podstawowa
5 500 - 6 500 zł
Samoch├│d Baza kontakt├│w

Doradca Techniczny Klienta

DOM 3E S.A.

80

Super oferta

Kontrakt B2B

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzeda┼╝y

Poziom stanowiska

Zdalna, Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom do┼Ťwiadczenia

5

Pomorskie, Mazowieckie, Zachodniopomorskie, Małopolskie, Wielkopolskie

Orientacja na cel Orientacja na klienta Znajomo┼Ť─ç bran┼╝y budowlanej

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

DOM 3E jest spó┼ék─ů buduj─ůc─ů domy w ekologicznej technologii SYSTEM 3E. Uda┼éo nam si─Ö prze┼éama─ç schematy utrwalone w polskim i ┼Ťwiatowym budownictwie, tworz─ůc system wznoszenia ┼Ťcian jednowarstwowych na bazie Elementów 3E z perlitu. Budujemy metod─ů klik-klik - bez zaprawy, bez docieplenia, bez szkodliwej chemii. Ekologicznie i energooszcz─Ödnie. Nasze autorskie rozwi─ůzanie rewolucjonizuje rynek, nadaj─ůc nowy wymiar budownictwu. W DOM 3E budow─ů zajmujemy si─Ö kompleksowo - od A do Z - dbaj─ůc o najwy┼╝sz─ů jako┼Ť─ç obs┼éugi naszych klientów.

W zwi─ůzku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko

Doradca Techniczny Klienta (bran┼╝a budowlana)

Twój zakres obowi─ůzków:

  • sprzeda┼╝ kompleksowej us┼éugi budowy domu
  • prowadzenie Klientów przez wszystkie etapy procesu budowy domu, w tym doradztwo techniczne i produktowe
  • badanie potrzeb klientów, przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji
  • obs┼éuga zapyta┼ä trafiaj─ůcych do firmy (telefonicznych oraz mailowych)
  • udzia┼é w spotkaniach dzia┼éu techniczno - handlowego raz w tygodniu
  • codzienne raportowanie swoich dzia┼éa┼ä w systemie CRM zgodnie z wytycznymi
  • udzia┼é w dniach otwartych, targach
  • dbanie o wizerunek firmy oraz najwy┼╝sz─ů jako┼Ť─ç obs┼éugi Klienta
  • wspó┼épraca z innymi dzia┼éami w firmie, w tym z dzia┼éem projektowym, ofertowania i realizacji inwestycji oraz dzia┼éem marketingu

Nasze wymagania:

  • do┼Ťwiadczenie sprzeda┼╝owe w bran┼╝y budowlanej (najlepiej budownictwo jednorodzinne) poparte sukcesami
  • do┼Ťwiadczenie w pracy z klientem indywidualnym
  • wiedza techniczna zwi─ůzana ze sztuk─ů budowlan─ů
  • zorientowanie na Klienta i umiej─Ötno┼Ť─ç badania potrzeb
  • bardzo dobra znajomo┼Ť─ç obs┼éugi komputera i pakietu MS Office
  • do┼Ťwiadczenie w korzystaniu z systemów CRM
  • konsekwencja i wytrwa┼éo┼Ť─ç w d─ů┼╝eniu do celu, zorientowanie na wyniki oraz wysok─ů jako┼Ť─ç
  • gotowo┼Ť─ç do podró┼╝y s┼éu┼╝bowych
  • wysoka kultura osobista

Mile widziane:

  • znajomo┼Ť─ç j─Özyków obcych

To oferujemy:

  • sta┼ée wynagrodzenie i system premiowy
  • prac─Ö w trybie hybrydowym lub zdalnym
  • prywatn─ů opiek─Ö medyczn─ů w pakiecie premium
  • dop┼éat─Ö 50% do karty Multisport
  • zgrany zespó┼é daj─ůcy wsparcie i motywacj─Ö
  • mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwoju poprzez szkolenia, warsztaty i wymian─Ö do┼Ťwiadcze┼ä w zespole
  • wiele ciekawych wydarze┼ä firmowych w tym m.in. mo┼╝liwo┼Ť─ç udzia┼éu w presti┼╝owych targach zagranicznych
  • biblioteczk─Ö firmow─ů
  • przyjazne ┼Ťrodowisko pracy
  • realny wp┼éyw na sukces firmy

Kliknij "Aplikuj" i prze┼Ťlij swoje CV!