Zobacz inne oferty pracy

KASJER - DYSPONENT NOWA

Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Gorzowie Wielkopolskim

100

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Szczecin  - 1 wakat

Kluczowe umiejętności

Komunikatywność Samodzielność

Opis stanowiska

Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Gorzowie Wielkopolskim poszukuje kandydatów na stanowisko:

KASJER-DYSPONENT

Miejsce pracy:  Szczecin

ZADANIA:

  • doradztwo w zakresie oferowanych przez Bank produktów,
  • aktywne i efektywne poszukiwanie nowych klientów,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami,
  • realizacja transakcji gotówkowych, bezgotówkowych i depozytowych,
  • udzielanie kredytów dla osób fizycznych.

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe i co najmniej roczny okres pracy na podobnym stanowisku lub wykształcenie średnie i co najmniej dwuletni okres pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziany ukończony kurs kasjera walutowo-złotowego,
  • doświadczenie w zakresie udzielania kredytów gotówkowych,
  • znajomość zagadnień z zakresu prawnych form zabezpieczenia spłaty kredytów,
  • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole,
  • inicjatywa, samodzielność i konsekwencja w działaniu,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • szkolenia rozwijające kompetencje i pogłębiające wiedzę,
  • ubezpieczenia grupowe na życie,
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do kart MultiSport.

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)
oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Kliknij "Aplikuj" i prześlij CV!

Dane osobowe podane w zgłoszeniu będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, według zasad zawartych w poniższej informacji.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH - klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w fazie rekrutacji

1.       Administrator danych: Administratorem danych jest Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Gorzowie Wielkopolskim z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Sikorskiego 7, 66-400 Gorzów Wielkopolski, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000099399, NIP 599-000-37-37, REGON 000510818, tel.: 95 7284 111 email: sekretariat@gbsgorzow.pl, zwany dalej „Bankiem”.

2.       Inspektor Ochrony Danych: W Banku został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez adres poczty elektronicznej: iod@gbsgorzow.pl lub pisemnie (na adres siedziby Banku). Z Inspektorem Ochrony Danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych
z przetwarzaniem danych.

3.       Cele oraz podstawa prawna przetwarzania danych osobowych: Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Bank w celu realizacji procesu rekrutacji/i przyszłych rekrutacji - podstawą prawną przetwarzania danych osobowych w tym zakresie jest Pani/Pana zgoda, tj. art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia oraz realizacja przez Bank obowiązków prawnych ciążących na Banku, tj. art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia w zw.
z przepisami Kodeksu pracy.

4.       Informacja o okresach przetwarzania danych osobowych: Bank będzie przechowywał Pani/Pana dane osobowe przez okres niezbędny do realizacji procesu tej rekrutacji/ i przyszłych rekrutacji.

5.       Informacja o odbiorcach danych osobowych: Pani/Pana dane są przeznaczone dla Banku oraz mogą być przekazane podmiotom uczestniczącym na zlecenie Banku
w procesie rekrutacji/w procesach przyszłych rekrutacji.

6.       Prawa osoby, której dane dotyczą: Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania na warunkach wynikających z Rozporządzenia. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w sytuacji, gdy istnieje podejrzenie, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych.

7.       Obowiązek podania danych osobowych: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem Pani/Pana udziału w procesie rekrutacji/i w procesach przyszłych rekrutacji.

Oświadczenie: oświadczam, że przyjąłem/ęłam do wiadomości informacje zawarte w niniejszej klauzuli i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Prześlij CV oraz załóż darmowe konto pracownika

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

KASJER - DYSPONENT

Pensja podstawowa: Nieujawniona