Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Nieujawniona

Doradca klienta

Nieujawniona

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 6 wakatów

Nieujawniona

Przedstawiciel handlowy / Brand Manager

Majka Reinhardt Sp. z o.o.

15

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

> 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Żukowo, Gdynia

Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, Komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji z ludźmi, Zaangażowanie i samodyscyplina w dążeniu do wyznaczonych celów

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

MAJKA REINHARDT Sp. z o.o. to multibrandowa agencja modowa z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży ekskluzywnych włoskich i niemieckich marek. W związku z dynamicznym rozwojem firma poszukuje kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy - Brand Manager

Twój zakres obowiązków:

  • udział w tworzeniu strategii wybranych marek oraz budowanie ich obecności na rynku,
  • realizacja kampanii sprzedażowych,
  • kontakt z dostawcami: przygotowanie i organizacja kontraktacji kolekcji, zamówienia, itp.
  • raportowanie: przygotowanie prognoz i raportów dot. sprzedaży, przygotowanie sprawozdań i analiz z realizacji budżetów,
  • utrzymanie dobrych kontaktów i budowanie długotrwałych relacji z klientami,
  • rozbudowywanie i aktualizacja bazy danych klientów,
  • prowadzenie analizy klientów pod kątem zmieniających się ich potrzeb i preferencji,
  • dbałość o wizerunek firmy i marek znajdujących się w jej portfolio.

Nasze oczekiwania:

  • dyspozycyjność,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • wiedza na temat rynku mody, aktualnych trendów,
  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • zaangażowanie i samodyscyplina w dążeniu do wyznaczonych celów,
  • komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji z ludźmi,
  • wysoka kultura osobista,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • budowanie i aktualizacja bazy danych klientów,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • mile widziana znajomość języka włoskiego,
  • odpowiedzialność i podejście z zaangażowaniem do wykonywanych obowiązków.

Oferujemy:

  • ciekawą, pełna wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole w międzynarodowym środowisku,
  • wynagrodzenie stałe plus premia uzależniona od wyników pracy,
  • stabilność zatrudnienia,
  • pakiet opieki medycznej.