Przedstawiciel Handlowy branża OzE

Prowizja: 20 000 - 25 000 zł
Samochód Baza kontaktów
  • Velectro
  • B2B, B2C
  • Energia - Energia odnawialna
  • 27-03-2024
Pensja prowizja
20 000 - 25 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta w Branży Marketingu Internetowego

Wykreowani

21

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Zdalna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Łódź

Masz doświadczenie w sprzedaży b2b Masz wiedzę z zakresu seo/sem

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją marketingu interaktywnego, która swoją przewagę buduje wokół zadowolenia klientów. Działamy kompleksowo i skutecznie – zwiększamy pozycje i poprawimy konwersje firm z różnych branż. Umiejętność samodzielnej pracy, elastyczność i poczucie humoru to podstawowy pakiet cech każdego pracownika – atmosfera w biurze ma dla nas ogromne znaczenie.

Tym razem do naszego wykreowanego zespołu poszukujemy prawdziwego specjalisty w dziedzinie kontaktu z klientami biznesowymi. Człowieka, który Eskimosowi sprzeda śnieg i zrobi upselling na kostki lodu do tego. Prawdziwego, Turboskutecznego, Przedstawiciela Handlowego.

Doradca Klienta / Specjalista Ds. Sprzedaży / Przedstawiciel Handlowy (Marketing Internetowy)

Co oferujemy?

  • dobrą atmosferę
  • pracę w trybie hybrydowym a po wdrożeniu, w pełni zdalnym
  • planowanie czasu pracy zgodnie z własnymi preferencjami
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o wybraną formę współpracy
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • wsparcie szkoleniowe z zakresu oferowanych produktów oraz procedur
  • wsparcie działu wykonawczego oraz zespołu handlowego
  • bardzo dużą swobodę działania i realizacji swoich pomysłów

Twoim zadaniem będzie:

  • sprzedaż produktów naszej firmy
  • realizowanie jasnych i realnych celów sprzedażowych
  • rozwiązywanie problemów i wątpliwości klientów
  • przygotowywanie indywidualnych wycen i strategii
  • budowanie fajnych relacji z naszymi klientami

Wyślij do nas CV jeśli:

  • umiesz sprzedawać etycznie a nie wciskać za wszelką cenę
  • wiesz, że marketing internetowy to przyszłość i chcesz w niej uczestniczyć
  • chcesz pomagać klientom a nie tylko dopinać kolejne deale
  • umiesz odmówić klientowi, jeśli wiesz, że współpraca nie będzie przynosić dla niego korzyści
  • pozyskiwanie kontaktów i rozmowa z nowymi firmami przychodzi Ci z łatwością
  • masz doświadczenia w prowadzeniu rozmów B2B
  • rozumiesz potrzeby klientów i potrafisz dobierać najlepsze rozwiązania
  • potrafisz prowadzić komunikację i współpracować z zespołem agencji
  • jesteś odpowiedzialny za powierzone zadania i obowiązki

Idealnie jeśli:

  • masz co najmniej roczne doświadczenie w branży reklamy internetowej
  • posiadasz wiedzę z zakresu SEO / SEM / E-commerce / Social Media

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.