ALFA I OMEGA SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

https://aio.com.pl/

50

Aktualne oferty pracy

Profil firmy / działu handlowego ALFA I OMEGA SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

 

O nas

 

Nasza firma zajmuje się dostawą środków ochrony indywidualnej i higieny pracy. Powstaliśmy w 1991 roku i od tego czasu dbamy o bezpieczeństwo w zakładach przemysłowych. Posiadamy bardzo wiele różnych ofert, które można z łatwością dostosować do wymagań każdej firmy. Zaufało nam już wiele przedsiębiorstw, dbając o bezpieczeństwo swoje i swoich pracowników poprzez wykorzystywanie naszych usług. Mamy duże doświadczenie na rynku, jednak i tak stale staramy się rozwijać. Staramy się pomagać firmom w budowaniu bezpiecznego środowiska pracy zarówno dla kierownictwa, jak i reszty pracowników. Zagrożenia w różnych przedsiębiorstwach wyglądają inaczej. Chcemy by każdy, kto skorzystał z naszych usług, poczuł się w pełni bezpiecznie w miejscu, w którym przebywa – czy jest to górnik czy księgowa. Nasze centrum dystrybucji zlokalizowane jest w Głogowie. Stamtąd realizujemy zamówienia naszych klientów, które są dla nas priorytetem. Robimy to szybko i sprawnie dzięki współpracy z największymi firmami kurierskimi, posiadaniu nowoczesnych aut dostawczych oraz własnym magazynom.

 

Zakres działań 

 

Dobieramy, doradzamy i dystrybuujemy, w sposób w pełni profesjonalny artykuły BHP różnego rodzaju. Pracujemy dla takich gałęzi przemysłu jak: chemiczna, budowlana, automotive, kosmetyczna, farmaceutyczna, logistyczna, spożywcza, hutnicza, górnicza, rolnicza i dla wielu innych. Nasza praca jest wieloetapowa. Na początku rozmawiamy ze służbami BHP, pracownikami danej firmy, wykonujemy audyty stanowiskowe, a następnie dobieramy odpowiednie środki ochrony indywidualnej. Prowadzimy również szkolenia instruktażowe i uświadamiające. Posiadamy i przekazujemy firmom także materiały szkoleniowe i edukacyjne. Wszystko to robimy, trzymając się najwyższej jakości. Uważamy każdą wykonywaną pracę za wizytówkę firmy.

 

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

 

Dystrybuujemy środki ochrony indywidualnej od najlepszych producentów na świecie. Produkty, którymi dysponujemy spełniają wszystkie współczesne normy, posiadają odpowiednie deklaracje i certyfikaty. Chcemy ciągle się rozwijać, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Dlatego też utworzyliśmy nową usługę, jaką są magazyny konsygnacyjne i automaty vendingowe. Sprawiają one, że proces zamawiania produktów w naszej firmie jest uporządkowany. Dodatkowo niektóre produkty są stale dostępne w danym miejscu pracy, a służba BHP może w łatwy sposób kontrolować poziom zużycia środków potrzebnych do zapewnienia bezpieczeństwa w firmie.  Aby stale kontrolować to, czym się zajmujemy, nasze produkty są często sprawdzane w laboratoriach w Niemczech. Współpracujemy również z Centralnym Instytutem Pracy, Instytutem Medycyny Pracy oraz Państwowym Instytutem Badawczym. To wszystko pokazuje, z jakim wielkim zaangażowaniem i odpowiedzialnością podchodzimy do naszej pracy.