FPROJECT Krzysztof Koniecki

http://fotowoltaiczny.com.pl

10

Aktualne oferty pracy

Profil firmy / działu handlowego FPROJECT Krzysztof Koniecki

 

O nas

 

Nasza firma istnieje od 2018 roku dzięki Krzysztofowi Konieckiemu, który obmyślił FPROJECT. W swojej działalności zajmujemy się działaniami fotowoltaicznymi najwyższej jakości. Priorytetem naszej firmy od zawsze było dobro Polaków – ich wygodniejsze, tańsze i bardziej ekologiczne życie.

Najcenniejszym, z czego korzystamy jest słońce – to właśnie ono sprawia, że systemy fotowoltaiczne są tak istotne w dzisiejszych czasach – czerpiąc energię od tego niezwykłego, niewyczerpywanego źródła energii w każdym małym i dużym domu czy we wszelakich firmach, koszta związane z rachunkami mogą być zminimalizowane i łatwiej będzie prowadzić działalność gospodarczą.

Posiadamy obszerną ekipę projektantów oraz instalatorów, dzięki którym wasz projekt będzie wykonany z troską o najmniejszy szczegół. W ramach możliwości staramy się zoptymalizować wykorzystywanie energii elektrycznej u naszych klientów. Nasze systemy fotowoltaiczne są wyjątkowe – stworzone zostały w taki sposób, że bardzo łatwo może z nich korzystać każdy, a całe instalacje odznaczają się niezwykłą prostotą. Klienci bardzo chwalą sobie pracę, jaką u nich wykonujemy.

W ofercie mamy, oprócz systemów fotowoltaicznych, folie grzewcze oraz piece elektryczne. Współpracujemy z firmami takimi jak Growatt, Fronius czy Hanwha Q-Cells. Wkładamy w naszą firmę całe serce. Warto również wspomniec o tym, że wspieramy sport w Polsce, a mianowicie jesteśmy sponsorami Włókniarza Częstochowy oraz Asseco Resovii Rzeszów.