Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe Sp. z o.o.

https://www.nn.pl/

500

Aktualne oferty pracy

Doradca Klienta Nationale-Nederlanden

Prowizja: 4 000 - 10 000 zł
Baza kontaktów Profil dz. handlowego
Pensja prowizja
4 000 - 10 000 zł
Baza kontaktów

Profil firmy / działu handlowego Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe Sp. z o.o.

 

 

O nas

 

Jesteśmy firmą ubezpieczeniową oferującą rozwiązania zapewniające spokój i bezpieczeństwo całym rodzinom, czy firmom. Nie jesteśmy w stanie wykluczyć w życiu nieprzyjemnych sytuacji, ale z pewnością jesteśmy w stanie zapewnić finansowe bezpieczeństwo w każdym momencie.

Klient jest dla nas filarem, do którego potrzeb zawsze się dostosowujemy. Traktujemy wszystkich z szacunkiem, jakim sami chcielibyśmy być obdarzani. Różnorodność nie jest dla nas problemem, a wręcz przeciwnie – dzięki niej tworzymy różne rozwiązania, aby każdy był z nich zadowolony. Wywiązujemy się z wszystkiego, co oferujemy, a naszymi kontrahentami są tylko zaufane organizacje. Aktywnie słuchamy potrzeb naszych Klientów oraz chętnie pomagamy im w rozwiązywaniu wszelkich problemów, czy wątpliwości

 

Dlaczego warto pracować w naszej firmie?

 

Jesteśmy cenionym pracodawcą i otrzymujemy wiele nagród, z których jesteśmy naprawdę dumni. Zapewniamy wiele ścieżek rozwoju – każdy znajdzie coś dla siebie! Dopasowujemy się do potrzeb naszych pracowników i dajemy im przestrzeń do działania. Zachęcamy do aktywności w pracy i poza jej obrębem, ponieważ mamy świadomość jak ważne jest zdrowie. Zawsze szukamy możliwości wzrostu i nowych rozwiązań, które mogą okazać się jeszcze bardziej skuteczne i pożądane. 

W naszej firmie panuje przyjazna atmosfera, zawsze sobie pomagamy i wspieramy się w każdej sytuacji. Zapewniamy: elastyczne godziny pracy, dwa dni w tygodniu oferujemy możliwość pracy zdalnej, oferujemy liczne benefity, ubezpieczenia grupowe, prywatną opiekę medyczną czy krótszą pracę w piątki, aby jak najdłużej odpocząć w rodzinnym gronie i naładować swoje akumulatory na kolejny tydzień pracy. Dbanie o nasze środowisko i otoczenie jest dla nas bardzo ważne. Ponadto angażujemy się także w społeczne projekty.

Jeśli chcecie rozpocząć pracę w naszej firmie, ale nie jesteście pewni na jakie stanowisko – wyślijcie nam swoje CV, a my zaproponujemy Wam stanowisko, do którego macie największe predyspozycje!