Przedstawiciel handlowy/Partner handlowy

ABCenergii sp. z o.o.

8

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom do┼Ťwiadczenia

2

Lokalizacja

Wielkopolskie  - 2 wakaty

Kluczowe umiej─Ötno┼Ťci

Do┼Ťwiadczenie Samodzielno┼Ť─ç Zaanga┼╝owanie

Opis stanowiska

Firma ABCenergii jest partnerem najwi─Ökszych firm energetycznych dzia┼éaj─ůcych na naszym rynku. Wspó┼épracujemy mi─Ödzy innymi z firmami Axpo, Handen oraz wi─Ökszo┼Ťci─ů spó┼éek z "Wielkiej Pi─ůtki" (Enea, PGE, Tauron, Energa, Innogy)

Dla naszych klientów podpisujemy umowy na sprzeda┼╝ i odkup energii, wykonujemy instalacje elektryczne, projekty, instalacje fotowoltaiczne, dopasowujemy taryfy i wykonujemy analizy przy┼é─ůczy energetycznych.  Zajmujemy si─Ö rozwi─ůzywaniem problemów w bran┼╝y energetycznej dla naszych klientów.

Obecnie prowadzimy rekrutacj─Ö na:

Doradc─Ö techniczno-handlowego ds. energii.

Poszukujemy osób:

  • kreatywnych
  • samodzielnych
  • uczciwych
  • zmotywowanych
  • chc─ůcych rozwija─ç si─Ö wraz z nami
  • potrafi─ůcych przyjmowa─ç odpowiedzialno┼Ť─ç
  • maj─ůcych do┼Ťwiadczenie jako przedstawiciel handlowy
  • które wnios─ů pozytywny wk┼éad do naszego zespo┼éu
  • potrafi─ůcych sprzedawa─ç

Oferujemy:

  • prac─Ö w rozwijaj─ůcej i stabilnej si─Ö firmie (co roku zwi─Ökszamy zatrudnienie)
  • wynagrodzenie rosn─ůce wraz z zaanga┼╝owaniem
  • wysokie prowizje
  • docenienie kreatywno┼Ťci i zaanga┼╝owania
  • umow─Ö o prac─Ö
  • mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwoju osobistego i zawodowego
  • wszelkie niezb─Ödne narz─Ödzia pracy
  • mo┼╝liwo┼Ť─ç oferowania klientom szerokiego wachlarza us┼éug i produktów zaczynaj─ůc od umów na sprzeda┼╝ energii i gazu a ko┼äcz─ůc na wykonywaniu instalacji fotowoltaicznych i elektrycznych
  • bezpo┼Ťredni kontakt z w┼éasnymi ekipami wykonawczymi
  • pe┼éen pakiet szkole┼ä sprzeda┼╝owych i technicznych

Oczekujemy:

  • Zaanga┼╝owania
  • Uczciwo┼Ťci
  • Odpowiedzialno┼Ťci
  • Do┼Ťwiadczenia w pracy przedstawiciela handlowego
  • Udokumentowania sukcesów zawodowych
  • G┼éowy pe┼énej pozytywnych pomys┼éów
  • Ch─Öci rozwoju zawodowego i osobistego
  • Nastawienia na sukces

Opiszcie dlaczego chcecie z nami pracowa─ç i jakie macie do┼Ťwiadczenie.

Przewidywana data zatrudnienia: 01.10.2021

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: 1 000 - 5 000 zł