Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty

Konsultant/-ka w Sklepie Firmowym T-Mobile w Krakowie (Galeria Krakowska) NOWA

Nieujawniona

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Nieujawniona

Key Account Manager

Baza kontaktów

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

specjalista ds. sprzedaży i doradztwa

Akra Sp. z o.o.

3

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Kierownik sprzedaży

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Małopolskie

Znajomość technik sprzedaży Komunikatywność Budowanie relacji

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Akra sp. z o.o. od 23 lat jest producentem i dystrybutorem magnetyzerów do wody i paliwa Ecomag®. Zajmujemy się uzdatnianiem wody. . Sprzedajemy i montujemy magnetyzery.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca techniczno-handlowy

Kogo dokładnie szukamy?

  • Szukamy osoby, która posiada min. trzyletnie doświadczenie w sprzedaży.
  • Celujemy w osoby, które są w pełni zaangażowane, proponują rozwiązania pojawiających się problemów, aktywnie poszerzają swoją wiedzę, a przede wszystkim są nastawione na rozwój swoich kompetencji.
  • Preferowany kandydat to osoba otwarta, pomysłowa, lubiąca kontakt z innymi ludźmi i łatwo nawiązująca z nimi rozmowę. Cenimy dobrą organizację pracy, dyscyplinę oraz wytrwałość w realizacji codziennych zadań.
  • Zależy nam na osobach, które potrafią pracować w zespole oraz umieją nawiązywać nowe kontakty z Klientami i skutecznie z nimi rozmawiać.
  • Wymagamy prawa jazdy kat. B .

Czym będę się zajmować?

  • Prowadzeniem procesu sprzedaży od momentu pozyskania Klienta poprzez prezentację produktów (głównie na spotkaniach), ofertowanie, negocjacje aż do momentu podpisania umowy.
  • Budowaniem pozytywnych relacji z Klientami w całym procesie sprzedażowym w celu uzyskania rekomendacji do kolejnych Klientów.
  • Sprzedażą opartą o doradztwo techniczne oraz merytoryczne dla Klienta w zakresie wykorzystania asortymentu firmy.
  • Będziesz również odpowiadał za budowanie pozytywnego wizerunku oraz promocję firmy Akra Sp. z o.o. na rynku, głównie przez uczestnictwo w różnego rodzaju akcjach i wydarzeniach marketingowych.

Jak przebiega wdrożenie?

Pełne wdrożenie handlowca do pracy obejmuje okres min 3 miesięcy i składa się z kilku istotnych etapów:

  • Pierwszy etap  trwa 2 tygodnie i jest prowadzony w siedzibie firmy. W tym czasie nowo zatrudniona osoba poznaje firmę i systemy. Nowy pracownik jest szkolony teoretycznie i praktycznie uczestnicząc w przygotowaniu ofert i innych bieżących zadaniach handlowców.
  • Drugi etap trwa około 4 tygodni i polega na budowaniu wiedzy na temat procesu sprzedaży, dostawy i obsługi Klienta w praktyce. W tym czasie handlowiec jest mocno wspierany przez współpracowników oraz dyrektora sprzedaży, pod jego okiem pozyskuje i obsługuje Klientów. Jego zadaniem jest realizacja zadań zleconych oraz samodzielne pozyskiwanie Klientów i dokonywanie sprzedaży produktów oferowanych przez naszą firmę.

Jak będę wynagradzany?

System wynagrodzeń składa się z 2 składników:

  • Podstawy – uzależnionej w dużej mierze od wiedzy, doświadczenia, umiejętności, kreatywności kandydata.
  • Premii uzależnionej od realizacji planu. Model premiowy jest bardzo prosty w wyliczeniu i odnosi się do stałego kosztu członka zespołu handlowego, na które składają się takie czynniki jak uposażenie, leasing pojazdu, kwota paliwa, koszt administracyjny, etc.

Co jeszcze oferuje firma poza wynagrodzeniem?

  • Pracę na pełen etat.
  • Umowę o pracę.
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon oraz samochód służbowy.