Samochód Baza kontaktów

Nieujawniona

Kierownik Sklepu - Nowy Elektromarket

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca klienta

Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Manager Sprzedaży

Alians sp. z o.o.

90

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna, Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warszawa, Łódź

Umiejętność wyznaczania skutecznej strategii sprzedaży Doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym Znajomość technik sprzedaży

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Spółka Alians www.alians-oze.pl od 2017 r działa w branży OZE i dostarcza klientom kompleksowe rozwiązania w obszarze energii: PV, magazynów energii, pomp ciepła, sprzedaży energii elektrycznej i gazu oraz optymalizacji kosztów dystrybucyjnych. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Orange Energia oraz partnerem technicznym PGE i Grupy Veolia. Łączymy wiedzę ekspertów z wieloletnim doświadczeniem naszego zespołu. Zadowolenie i korzyści dla klienta stawiamy na pierwszym miejscu w całym procesie sprzedażowym i posprzedażowym. Zespół Alians, grupa pozytywnie nastawionych ludzi, zaprasza Cię abyś nam pomógł wykorzystać ogromny potencjał, który jest dzisiaj na rynku.

Twój zakres obowiązków:

  • Budowanie, kierowanie i rozwój zespołu sprzedażowego,
  • Rozwój sprzedaży produktów z branży OZE, energii elektrycznej i gazu do Klientów z sektora B2B, B2C,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Aktywne pozyskiwanie partnerów biznesowych,
  • Rozwój kompetencji sprzedażowych i organizacja pracy podległego zespołu, coaching,
  • Reprezentowanie firmy zgodnie z jej standardami,
  • Monitorowanie działań konkurencji i śledzenie sytuacji rynkowej,
  • Współpraca z poszczególnymi działami firmy,
  • Raportowanie bezpośrednio do zarządu firmy,
  • Nieprzerwana edukacja produktowa, sprzedażowa i rynkowa.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Szefa Sprzedaży min. 2 lata na rynku B2B, preferowane: energia elektryczna, gaz, pompy ciepła / fotowoltaika / OZE,
  • Doświadczenie praktyczne w zarządzaniu zespołem doradców handlowych,
  • Umiejętność wyznaczania skutecznej strategii sprzedaży,
  • Sukcesy w sprzedażowe potwierdzone wynikami,
  • Gotowość do pracy z doradcami na terenie całej Polski,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Pasja, którą jesteś w stanie zarazić każdego.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe o wysokości zależnej od doświadczenia,
  • Dodatkowe prowizje zależne od realizacji planów sprzedażowych,
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop/telefon/etc),
  • Wsparcie działu marketingu, call centre, technicznego i wsparcia sprzedaży,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i wizji,
  • Wysokiej jakości produkty energetyczne oraz szeroki wybór własnych rozwiązań finansowych dla przedsiębiorców,
  • Profesjonalne szkolenia produktowe prowadzone przez najlepszych fachowców w branży.

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Spotkania integracyjne,
  • Służbowy samochód do użytku prywatnego.

U nas naprawdę dobrze się pracuje👍
Odwiedź naszą stronę internetową: www.alians-oze.pl