Niestety oferta pracy, kt├│r─ů przegl─ůdasz ju┼╝ wygas┼éa.

In┼╝ynier ds. Sprzeda┼╝y

Samoch├│d Baza kontakt├│w

Przedstawiciel Handlowy NOWA

Samoch├│d Baza kontakt├│w

Regionalny Kierownik Sprzeda┼╝y

Samoch├│d Baza kontakt├│w

Mobilny Przedstawiciel Finansowy

Baza kontakt├│w

Audytor - przyszły Kierownik (Pompy Ciepła) NOWA

Samoch├│d Baza kontakt├│w

Doradca klienta z j. niemieckim

Am Okna sp. z o.o. Sp. Jawna

150

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Lubuskie, Gorz├│w Wielkopolski

Kluczowe umiej─Ötno┼Ťci

J─Özyk niemiecki Negocjacje Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Obecnie szukamy handlowców oraz asystentów w dziale handlowym na rynek oraz niemiecki

Cenisz sobie prac─Ö, w której masz do zrealizowania jasny cel i mo┼╝esz liczy─ç wsparcie zespo┼éu w jego realizacji?

Wa┼╝na jest dla Ciebie rodzinna atmosfera i miejsce do którego b─Ödziesz przychodzi┼é z poczuciem satysfakcji oraz ludzie z du┼╝─ů ilo┼Ťci─ů pozytywnej energii?

Szukasz pracodawcy, który zapewni ci stabilne zatrudnienie, przejrzyste warunki finansowe, mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwoju zawodowego i osobistego?

Ta oferta jest dla Ciebie.

Doradca klienta z j. niemieckim

Za co b─Ödziesz odpowiedzialny:

  • pozyskiwanie nowych klientów w na rynku niemieckim oraz obs┼éuga obecnych klientów firmy
  • przeprowadzanie analizy potrzeb klientów i na jej podstawie przygotowywanie oferty na okna PVC/aluminium/dodatki wraz z rekomendacjami
  • obs┼éugiwanie zamówie┼ä w systemie produkcyjnym i kontrola transakcji
  • zapewnienie obs┼éugi posprzeda┼╝owej
  • raportowanie pracy w systemie CRM

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • bardzo dobrej znajomo┼Ťci j─Özyka niemieckiego
  • umiej─Ötno┼Ťci nawi─ůzywania trwa┼éych relacji z klientami
  • rozumienia potrzeb i oczekiwa┼ä klientów
  • umiej─Ötno┼Ťci prowadzenia negocjacji handlowych
  • mile widziane do┼Ťwiadczenie w bran┼╝y okiennej

Co oferujemy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia (umowa o prace)
  • atrakcyjne wynagrodzenie sta┼ée + prowizja od sprzeda┼╝y
  • rabaty na produkty firmowe