Niestety oferta pracy, kt├│r─ů przegl─ůdasz ju┼╝ wygas┼éa.

  • Alior Bank
  • B2B, B2C
  • Finanse - Produkty finansowe
  • 03-02-2023
Baza kontakt├│w

Manager Sprzeda┼╝y

Baza kontakt├│w

Przedstawiciel handlowy

Podstawa: 6 500 - 10 000 zł
Samoch├│d Baza kontakt├│w
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty
Pensja podstawowa
6 500 - 10 000 zł
Samoch├│d Baza kontakt├│w

Specjalista ds. Handlowych

Arcus SA

133

Kontrakt B2B

Umowa o prac─Ö

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom do┼Ťwiadczenia

3

Podkarpackie, ┼ü├│dzkie, Opolskie, Kujawsko-pomorskie, Zachodniopomorskie, Lubuskie, ┼Üwi─Ötokrzyskie, ┼Ül─ůskie, Lubelskie, Pomorskie, Dolno┼Ťl─ůskie, Podlaskie, Wielkopolskie, Mazowieckie, Ma┼éopolskie, Warmi┼äsko-mazurskie

Kluczowe umiej─Ötno┼Ťci

Tworzenie proces├│w sprzeda┼╝owych

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

ARCUS SA, lider rynku rozwi─ůza┼ä usprawniaj─ůcych przetwarzanie dokumentów elektronicznych w ka┼╝dej organizacji, w zwi─ůzku z rozwojem #ARCUSTEAM poszukuje Pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. handlowych

rozwi─ůzania: druku i optymalizacja zarz─ůdzania dokumentem

Poszukujemy dynamicznych, samodzielnych, zorientowanych na cel specjalistów ds. handlowych, dla których sprzeda┼╝ to dostarczenie konkretnych  rozwi─ůza┼ä i optymalizacji u Klientów docelowych.

Twój zakres obowi─ůzków

  • Realizacja powierzonego planu sprzeda┼╝y w obszarze rozwi─ůza┼ä zarz─ůdzaniem drukiem – urz─ůdzenia, software, outsourcing
  • Wspó┼épraca z kluczowymi klientami B2B – rozwój oferty produktowej u Klientów, wsparcie posprzeda┼╝owe, optymalizacja rozwi─ůza┼ä
  • Analiza potrzeb klientów oraz projektowanie rozwi─ůza┼ä i optymalizacji w ┼Ťrodowisku druku
  • Prowadzenie negocjacji i sk┼éadanie ofert handlowych
  • Aktywne korzystanie z zasobów wsparcia w procesie sprzeda┼╝y
  • Analiza potencja┼éu sprzeda┼╝owego na rynku i sta┼ée pozyskiwanie nowych Klientów (mapowanie podleg┼éego rynku, prospecting, monitoring dzia┼éa┼ä konkurencyjnych)
  • Raportowanie aktywno┼Ťci handlowej  w CRM
  • Udzia┼é w przygotowaniu dokumentacji przetargowych
  • Reprezentowanie firmy na konferencjach i eventach bran┼╝owych
  • Sta┼ée podnoszenie wiedzy produktowej, sprzeda┼╝owej i biznesowej

Nasze oczekiwania

  • 2-letnie do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y bezpo┼Ťredniej B2B w bran┼╝y druku lub/ w  bran┼╝y IT lub w /bran┼╝y materia┼éów biurowych/zaopatrzenia miejsca pracy
  • Wykszta┼écenie min, ┼Ťrednie, preferowane wy┼╝sze
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç prowadzenia sprzeda┼╝y projektowej oraz prezentacji ofert handlowych
  • Aktywne prawo jazdy kat. B oraz gotowo┼Ť─ç do podró┼╝y s┼éu┼╝bowych
  • Umiej─Ötno┼Ťci budowania relacji i efektywnej sprzeda┼╝y na ró┼╝nych szczeblach organizacji
  • Silne nastawienie na poszukiwanie/tworzenie rozwi─ůza┼ä

Przewidywana data zatrudnienia: 10.11.2022