Specjalista ds. sprzedaży z językiem obcym

Doradca Techniczno-Handlowy

Podstawa: 5 000 - 13 000 zł
Pensja podstawowa
5 000 - 13 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Nieujawniona

Handlowiec B2B

Aroma Trend Sp. z o.o. Sp.k

20

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Katowice

Znajomość j. angielskiego lub hiszpańskiego lub niemieckiego Zaangażowanie w budowanie relacji z klientem Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Aroma King to polska marka, która z sukcesem zdobywa międzynarodowe rynki. W naszym portfolio znajdziesz m.in. jednorazowe e-papierosy z nikotyna i bez nikotyny, karty oraz kapsułki aromatyzujące, woreczki nikotynowe. Producentem Aroma King jest Symetricus Sp z o. o., właściciel trzech zakładów produkcyjnych - w centralnej Polsce oraz na Śląsku.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Rodzaj pracy: hybrydowa
(częściowo zdalna, częściowo w biurze)

Kogo dokładnie szukamy?

  • Szukamy osoby, która posiada min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B. Idealnie byłoby, gdyby doświadczenie w sprzedaży było branżowe – okołotytoniowe, ale równie wysoko cenimy doświadczenie z innych branż.
  • Zależy nam na kandydatach, którzy umieją pracować w zespole oraz potrafią nawiązywać nowe kontakty z Klientami i skutecznie z nimi rozmawiać (negocjacje handlowe).
  • Idealny kandydat to osoba samodzielna, która cechuje się systematycznością, sumiennością i zaangażowaniem w budowanie relacji z Klientem.
  • Wymagamy znajomości języka angielskiego, hiszpańskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się.
  • Wysoko cenimy zainteresowanie grafiką komputerową.

Czym będziesz się zajmować?

  • Będziesz odpowiedzialny za aktywną sprzedaż produktów tytoniowych. Aktywna sprzedaż oznacza, że sam prowadzisz prospecting mający na celu pozyskanie Klienta (cold call, cold mail itp.).
  • Budowaniem pozytywnych relacji z Klientami w całym procesie sprzedażowym w celu uzyskania rekomendacji do kolejnych Klientów.
  • Prowadzeniem procesu sprzedaży w systemie CRM (Comarch XL) i dbaniem o jego prawidłowy przebieg.

Jak przebiega wdrożenie?

Proces onboardingu obejmuje swoim zakresem:

  • Szkolenie z produktu,
  • Szkolenie z procesu sprzedaży,
  • Szkolenie z dostępnych narzędzi,
  • Uczestnictwo w pierwszych spotkaniach z przydzielonymi leadami przy wsparciu bardziej doświadczonej osoby.

Jak zbudowany jest dział handlowy oraz jak dbamy o atmosferę?

Dział handlowy aktualnie liczy 9 osób i planujemy go jeszcze powiększyć o 6 osób (m.in. kilku Junior Sales Managerów).

Atmosfera w zespole handlowym budowana jest poprzez:

  • Wspólne omawianie strategii, analizowanie rynku, dzielenie się opiniami oraz pomysłami na poprawę efektywności.
  • Wzajemną pomoc.
  • Kilkukrotnie w roku wyjazdy na targi.
  • Cotygodniowe spotkania z osobą posiadającą kwalifikacje potwierdzone certyfikatem BMGI.

Jak będziesz wynagradzany?

System wynagradzania składa się z dwóch elementów:

  • Podstawy wynoszącej 5 000 zł brutto.
  • Prowizji od sprzedaży produktów liczonej po osiągnięciu minimalnego targetu sprzedażowego.