Samochód Baza kontaktów

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Sprzedawca Wewnętrzny

Podstawa: Nieujawniona
  • SIG Sp. z o.o.
  • B2B, B2C
  • Estate - Usługi i produkty dot. budownictwa
  • 24-04-2024
Nieujawniona

Kierownik Sklepu - Nowy Elektromarket NOWA

Nieujawniona

Specjalista ds. sprzedaży z językiem obcym

Baza kontaktów

Specjalista ds. sprzedaży (światłowody)

C&C Partners Sp. z o.o.

85

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Wielkopolskie, Mazowieckie, Dolnośląskie

Chęć rozwoju w branży technicznej Znajomość technik sprzedaży Umiejętność budowania relacji

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firma C&C Partners należy do TKH Group – międzynarodowego holdingu zrzeszającego ponad 70 firm, aktywnego w 24 krajach na całym świecie w obszarze bezpieczeństwa, teleinformatyki i telekomunikacji. Jako C&C reprezentujemy i realizujemy strategię grupy na terenie Polski, Słowacji, Litwy, Łotwy i Estonii. Stawiamy na innowacyjność oraz partnerstwo w biznesie i pracy jako klucz do długoterminowej współpracy. Dostarczamy zaawansowane rozwiązania do budowy sieci telekomunikacyjnych, teleinformatycznych oraz systemów zabezpieczeń, które znalazły zastosowanie m.in.u głównych polskich operatorów telekomunikacyjnych i mobilnych, w światłowodowych sieciach szerokopasmowych w całej Polsce, u operatorów telewizji kablowych, czy wśród lokalnych operatorów ISP w całej Polsce. Firma C&C Partners to miejsce dla ludzi z pasją!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: województwo mazowieckie, łódzkie, dolnośląskie, lubelskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

Zadania:

  • Współpraca z operatorami telekomunikacyjnymi, telewizji kablowych oraz lokalnymi operatorami ISP na podległym terenie
  • Współpraca z Generalnymi Wykonawcami, podwykonawcami, projektantami oraz instalatorami sieci światłowodowych
  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz obsługa bieżących
  • Utrzymywanie stałych kontaktów z Klientami
  • Przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji handlowych
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Współpraca z działem realizacji zamówień oraz technicznym
  • Prowadzenie prezentacji z zakresu oferty handlowej

Wymagania:

  • Jesteśmy zespołem i szukamy osób, które będą jego wartościową częścią, kandydatów z wysokim potencjałem, którzy będą chcieli rozwijać się w naszych strukturach, chętnych do podejmowania nowych, ciekawych wyzwań
  • Posiadających wykształcenie min. średnie – mile widziane techniczne
  • Chętnych do rozwoju na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży
  • Znajomość lokalnego rynku w branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem
  • Posiadających wysokie umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą
  • Wykazujących samodzielność i dobrą organizację pracy
  • Zainteresowanych techniką i nowoczesnymi technologiami

Oferujemy:

  • Szkolenia produktowe przygotowujące do pracy
  • Możliwość dofinansowania studiów
  • Pracę z czołowym europejskim dostawcą okablowania światłowodowego (TKF Twentsche Kabelfabriek) w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Uczestniczenie w dużych i ciekawych projektach
  • Pracę z nowoczesnymi instalacjami sieci komputerowej
  • Niezbędne narzędzia pracy - samochód, laptop, telefon komórkowy
  • Przyjazną atmosferę
  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, spotkania integracyjne, pikniki rodzinne
  • Świeże owoce, warzywa oraz pyszną kawę
  • Elastyczny czas pracy

Dokumentów złożonych w ramach rekrutacji nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie i uważasz, że Twoje umiejętności i charakter odpowiadają naszym wymaganiom, prześlij nam swoje CV zawierające poniższą klauzulę:

„Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w związku z ogłoszoną rekrutacją w celu ich dalszego przetwarzania w przyszłych rekrutacjach.”

Obowiązek informacyjny
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy:
• Administratorem danych osobowych jest C&C Partners Sp. z  o.o. (ul. 17 Stycznia 119/121, 64-100 Leszno).
• Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którem można się kontaktować w sprawach związanych z ochroną danych osobowych pod adresem e-mail: rodo@ccpartners.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 501 542 155.
• Pana/Pani dane osobowe możemy przekazać upoważnionym pracownikom wszystkich podmiotów wchodzących w skład grupy kapitałowej NV TKH Group, w której skład wchodzi C&C Partners Sp. z o.o.
• Przekazane dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku od momentu zakończenia obecnego procesu rekrutacyjnego, w przypadku wyrażenia zgody lub przez okres 3 miesięcy
w przypadku jej nie wyrażenia.
• Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich sprostowania, żądania usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
• W każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.
• Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Urząd Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2.
• Przekazane dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich oraz nie będą poddawane procesowi zautomatyzowanego profilowania.