Zobacz inne oferty pracy

Doradca techniczno-handlowy

Emtor Sp. z o.o.

368

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Wielkopolskie  - 1 wakat

Kluczowe umiej─Ötno┼Ťci

Niezale┼╝no┼Ť─ç Terminowow┼Ť─ç Komunikatywno┼Ť─ç

Opis stanowiska

Firma Emtor Sp. z o.o. to najwi─Öksza polska firma dzia┼éaj─ůca w bran┼╝y transportu wewn─ůtrzzak┼éadowego. Dzia┼éa od ponad 30 lat. Emtor jest dystrybutorem wózków wid┼éowych najlepszych marek na ┼Ťwiecie, jednocze┼Ťnie b─Öd─ůc laureatem wielu nagród producentów. Od 2009 r. jest wy┼é─ůcznym dystrybutorem marki YALE w Polsce. Poza sprzeda┼╝─ů nowych wózków wid┼éowych firma oferuje tak┼╝e wynajem krótko i d┼éugoterminowy, sprzeda┼╝ wózków u┼╝ywanych, serwis oraz sprzeda┼╝ szerokiej gamy urz─ůdze┼ä techniki magazynowej. Obecnie Emtor zatrudnia ponad 270 pracowników, a w spó┼éce siostrze Seito Polska zatrudnionych jest kolejne 1600 osób. Specjali┼Ťci z zakresu handlu, outsourcingu, obs┼éugi serwisowej, logistyki czy mechaniki pojazdowej stanowi─ů trzon i najwi─Öksz─ů warto┼Ť─ç firmy.  Emtor to równie┼╝ nowoczesne i stabilne ┼Ťrodowisko pracy. Pracownicy regularnie przechodz─ů szkolenia zarówno krajowe jak i zagraniczne a do ich dyspozycji jest najnowsze oprogramowanie oraz nowoczesne narz─Ödzia pracy. Nowo zatrudnione osoby mog─ů liczy─ç na pomoc do┼Ťwiadczonych kolegów, zarz─ůdu i zdoby─ç eksperck─ů wiedz─Ö jak i do┼Ťwiadczenie.

W zwi─ůzku z nieustannym rozwojem szukamy osoby na stanowisko:

G┼éówne zadania na stanowisku:

  • Aktywna i pasywna sprzeda┼╝ systemowych, autonomicznych, magazynowych i czo┼éowych wózków wid┼éowych,
  • Opieka nad Klientami oddzia┼éu oraz nawi─ůzywanie relacji handlowych z nowymi Klientami,
  • Poszerzanie rynków zbytu dla towarów i us┼éug oferowanych przez Firm─Ö,
  • Realizacja planów sprzeda┼╝owych,
  • Budowanie wizerunku Firmy,
  • Obserwowanie oraz analizowanie rynku i konkurencji,
  • Wspó┼épraca z prze┼éo┼╝onymi, wspó┼épracownikami oraz poszczególnymi dzia┼éami Firmy,
  • Terminowe sporz─ůdzanie i przekazywanie uzgodnionych raportów.

Wymagania:

  • Wykszta┼écenie minimum ┼Ťrednie,
  • Mile widziane min. 2-letnie do┼Ťwiadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziana znajomo┼Ť─ç bran┼╝y B2B – najlepiej wózki wid┼éowe, logistyka, maszyny ci─Ö┼╝kie,
  • Wysoka kultura osobista oraz ch─Ö─ç i ┼éatwo┼Ť─ç nawi─ůzywania kontaktów,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomo┼Ť─ç pakietu Office,
  • Komunikatywna znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego,
  • Terminowo┼Ť─ç, komunikatywno┼Ť─ç, niezale┼╝no┼Ť─ç, ambitno┼Ť─ç.

Oferujemy:

  • Umow─Ö o prac─Ö,
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizj─Ö od sprzeda┼╝y,
  • Niezb─Ödne narz─Ödzia pracy: telefon, laptop, samochód s┼éu┼╝bowy,
  • Zatrudnienie w najwi─Ökszej polskiej prywatnej firmie w bran┼╝y transportu wewn─Ötrznego,
  • Nowoczesne i przyjazne ┼Ťrodowisko pracy,
  • Dost─Öp do pakietu ┼Ťwiadcze┼ä dodatkowych (benefity pracownicze w postaci prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na ┼╝ycie, karty sportowej).

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona