Doradca Klienta - Umowa zlecenie

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Doradca klienta

Nieujawniona

Doradca klienta [Podkarpackie]

Nieujawniona

Doradca Klienta

Podstawa: 6 000 - 10 000 zł
Pensja podstawowa
6 000 - 10 000 zł

Doradca Klienta - Praca sezonowa

Specjalista ds. sprzedaży

GPPH S.C. K. Rzeźnik, W. Piechota

70

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

Brak

Poziom doświadczenia

4

Lokalizacja

Mielec

Nastawienie na cel Inteligencja emocjonalna Umiejętność słuchania

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

GPPH S.C. jest polskim producentem profesjonalnych stołów spawalniczych. W ofercie posiada modułowe oraz tradycyjne stoły znajdujące zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Dodatkowo GPPH posiada szeroką gamę narzędzi i oprzyrządowania stołów spawalniczych, pozwalających na dopasowanie go do swoich potrzeb oraz realizację każdego projektu. Wysokiej jakości narzędzia dla spawalnictwa są nie tylko łatwe i przyjazne w użytkowaniu, ale również precyzyjnie wykonane z dbałością o każdy szczegół.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów B2B oraz Klienta indywidualnego
  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych oraz dbanie o pozytywne doświadczenia Klientów
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Monitorowanie działań konkurencji oraz analiza rynku
  • Realizacja indywidualnych i grupowych celów sprzedażowych
  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami firmy

Oczekiwania:

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
  • Dokładność, sumienność, zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Biegła znajomość przynajmniej jednego z języków: angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański, włoski, arabski
  • Dodatkowe atuty: znajomość branży metalowej, rysunku technicznego, systemu Comarch XL
  • Min. 5 lat doświadczenia w handlu międzynarodowym- mile widziana

Oferujemy:

  • Chcemy byś został/a z nami na dłużej, więc oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o  pracę
  • Pakiet MultiSport, LuxMed, ubezpieczenie grupowe
  • Możliwości rozwoju zawodowego i wdrażania własnych pomysłów
  • Konkurencyjne wynagrodzenie + prowizję
  • Pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole
  • Wsparcie i motywację ze strony zgranego zespołu

Przewidywana data zatrudnienia: 28.02.2023