Niestety oferta pracy, kt├│r─ů przegl─ůdasz ju┼╝ wygas┼éa.

Samoch├│d Baza kontakt├│w

Przedstawiciel Handlowy ds. Pomp Ciepła i Fotowoltaiki NOWA

Podstawa: 4 000 - 6 000 zł
Pensja podstawowa
4 000 - 6 000 zł
Samoch├│d Baza kontakt├│w

Doradca Techniczno-Handlowy

Podstawa: 4 000 - 10 000 zł
Pensja podstawowa
4 000 - 10 000 zł
Baza kontakt├│w

Doradca klienta/Audytor

Justyna Szokalska JS Consulting

2

Kontrakt B2B

Umowa zlecenia

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

< 1 roku

Lokalizacja

Podkarpackie

Kluczowe umiej─Ötno┼Ťci

Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y Orientacja na dzia┼éanie

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy:

Doradcy klienta/Audytora

Zakres obowi─ůzków:

  • Sprzeda┼╝ instalacji fotowoltaicznych poprzez aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz obs┼éug─Ö zapyta┼ä ofertowych
  • Kompleksowe doradztwo energetyczne skierowane do Klientów indywidualnych oraz biznesowych
  • Kontakt z Klientami poprzez telefon, komunikatory internetowe i spotkania osobiste
  • Realizowanie celów sprzeda┼╝owych i raportowanie wyników (w pierwszym miesi─ůcu sprzeda┼╝ na poziomie 10-15 kWp)
  • Wspó┼épraca z innymi dzia┼éami firmy

Oczekiwania:

  • Do┼Ťwiadczenie w bran┼╝y OZE lub pokrewnej (np. energetyka, elektryka)
  • Do┼Ťwiadczenie w aktywnej sprzeda┼╝y i mobilnej pracy w terenie, najlepiej w bran┼╝y OZE
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç obs┼éugi komputera (poczta elektroniczna, MS Office)
  • Wysoka kultura osobista i umiej─Ötno┼Ť─ç pracy w zespole
  • Samodzielno┼Ť─ç w dzia┼éaniu i dobra organizacja pracy
  • Determinacja w osi─ůganiu wyznaczonych celów i silna motywacja do pracy
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie sta┼ée 2500 PLN netto + system prowizyjny (┼Ťrednio od 6000 PLN netto)
  • Samochód s┼éu┼╝bowy, laptop, telefon
  • Profesjonalne szkolenia: 2 dniowe szkolenie wdra┼╝aj─ůce i cykliczne szkolenia produktowe
  • Wsparcie marketingowo–produktowe, praca z polskim produktem
  • Zadaniowy czas pracy
  • Wsparcie Managera