Samochód Baza kontaktów

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Doradca klienta

Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Regionalny kierownik sprzedaży

Łąki kwietne Karol Podyma

8

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Umowa zlecenia

Poziom stanowiska

Zdalna, Stacjonarna, Stacjonarna + Wyjazdy, Wyjazdowa

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Łódzkie, Bolimów, Mazowieckie

Znajomość technik sprzedaży Umiejętność określania i realizacji celów

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Od 2014 roku tworzymy łąki kwietne, zamieniamy nudne trawniki na pożyteczne kwiaty. Komponujemy autorskie mieszanki nasion, bo jak nikt znamy się na roślinach tworzących kolorową łąkę!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kogo dokładnie szukamy?

Poszukujemy osób, które:

  • Mają kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży i aktywnym pozyskiwaniu klientów z segmentu B2B oraz umiejętność pracy w krótkim cyklu sprzedaży.
  • Są otwarte na Klienta, potrafią indywidualnie podejść do każdej osoby, a nawiązywanie nowych kontaktów jest dla nich przyjemnością.
  • Cechują się dojrzałością w kontaktach z klientem co oznacza, że potrafią w każdej sytuacji znaleźć odpowiednie rozwiązanie, w szczególności w sprawach związanych z transakcją, przedstawieniem korzyści czy rekomendacji oferty itp.
  • Konsekwentnie i wytrwale dążą do osiągnięcia zamierzonego celu, jednocześnie wykazując się cierpliwością i opanowaniem w swoich działaniach.
  • Potrafią samodzielnie budować od zera zespół sprzedaży (rekrutacja, motywacja, planowanie, rozliczanie), zarządzać nim w sposób efektywny oraz układać procesy sprzedażowe i ciągle je doskonalić.

Czym będę się zajmować?

Będziesz odpowiedzialny budowę i zarządzanie działem sprzedaży oraz procesami sprzedaży skutkujące aktywnym pozyskiwaniem Klientów B2B na usługę zastępowania trawników -> łąkami. W tym celu będziesz:

  • Tworzył proces sprzedaży (ustalenie kolejności działań sprzedażowych, przygotowanie wzorów dokumentów, analiza wskaźników sprzedażowych) i ciągle go doskonalił w oparciu o standardy rynkowe oraz potrzeby Klientów.
  • Prowadził prospecting mający na celu pozyskanie Klienta (cold call, cold mail itp.). Sprzedaż doradcza oznacza, że potrafisz zadając odpowiednie pytania przeprowadzić identyfikację potrzeb Klienta i dopasować produkt do jego oczekiwań.
  • Kompleksowo obsługiwał proces sprzedaży mający na celu finalizację transakcji.
  • Budował pozytywne relacje z Klientami w całym procesie sprzedażowym w celu uzyskania rekomendacji do kolejnych Klientów.
  • Rekrutował, wdrażał, szkolił, motywował, rozliczał pracowników działu handlowego z realizacji procesu sprzedaży oraz osiąganych wyników sprzedażowych.

Jak będę wynagradzany?

System wynagrodzeń składa się z dwóch składników:

  • Podstawowej pensji - niezależnej od osiąganych wyników sprzedażowych.
  • Prowizji od sprzedaży – liczonej procentowo od sprzedaży w danym miesiącu.

Jak przebiega wdrożenie?

Proces onboardingu obejmuje swoim zakresem:

  • Szkolenie z produktu.
  • Szkolenie z procesu sprzedaży.
  • Szkolenie z dostępnych narzędzi.
  • Uczestnictwo w pierwszych spotkaniach z przedzielonymi leadami przy wsparciu osoby bardziej doświadczonej.

Co jeszcze oferuje firma poza wynagrodzeniem?

  • Wyjątkowo przyjazną atmosferę pracy w której wszyscy czują się swobodnie i mogą na siebie liczyć w trudnych sytuacjach.
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę.

Kliknij przycisk „Aplikuj” i prześlij swoje CV!