Specjalista ds Sprzedaży Eksportowej

Okechamp SA

1000

Super oferta

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzedaży

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

1

Liczba wakatów

Lokalizacja

Poznań

Kluczowe umiejętności

Minimum 1 rok doświadczenia jako specjalista w sprzedaży eksportowej Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowany stosunki międzynarodowe) Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz dobra znajomość języka niemieckiego (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem)

Opis stanowiska

OKECHAMP S.A jest liderem w produkcji i przetwórstwie pieczarek w Polsce. Nasza jakość oraz standardy pracy pozwalają na dostarczanie naszych produktów do Klientów na całym świecie.

Swoją działalność produkcyjną prowadzimy w Zakładzie Produkcji Podłoża i w Pieczarkarniach w Borucinie oraz w Zakładzie Produkcyjnym w Grodzisku Wielkopolskim, a w Poznaniu zlokalizowana jest siedziba Spółki.  Kultura organizacyjna w OKECHAMP S.A. oparta jest na naszym kodeksie wartości takich, jak: jakość, rozwój, konkurencyjność, szacunek, uczciwość i dobra atmosfera.

Jeśli chcesz tworzyć z nami przyjazne i etyczne środowisko pracy oparte na partnerskiej współpracy to czekamy właśnie na Ciebie. Obecnie poszukujemy:

Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej

Miejsce pracy: Poznań, ul. Wichrowa 1a

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • Sprawna i efektywna obsługa klientów eksportowych
  • Koordynacja procesu realizacji zamówień z Działem Planowania
  • Koordynowanie dostaw towarów z Działem Logistyki i klientami
  • Sprawdzanie eksportowych dokumentów wysyłkowych
  • Współpraca z Działem Marketingu przy opracowywaniu opakowań eksportowych
  • Koordynacja i obsługa reklamacji z Działem Jakości
  • Wprowadzanie nowych indeksów sprzedażowych
  • Kontrola sald należności klientów
  • Bieżąca analityka sprzedaży
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej zamówień, realizacji kontraktów
  • Wykonywanie prac biurowych Działu

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenie wyższe  ekonomiczne  (preferowany stosunki międzynarodowe)
  • Minimum 1 rok doświadczenia jako specjalista w sprzedaży eksportowej
  • Doświadczenie w zakresie obsługi klientów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz dobra znajomość języka niemieckiego (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem)
  • Biegła obsługa programów w pakiecie Office
  • Myślenie pozytywne oraz inicjatywa w działaniu
  • Samodzielność i umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Chęć rozwoju osobistego, rzutkość, aktywność
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kategorii B

OTRZYMASZ W ZAMIAN?

  • Stabilność i bezpieczeństwo lidera w branży
  • Umowę o pracę i niezbędne narzędzia do pracy
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Duży zakres samodzielności w zakresie stanowiska pracy
  • Rozwój zawodowy poprzez szkolenia oraz realizację projektów
  • Współpracę z pozostałą częścią łańcucha
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dobrą atmosferę
  • Dobrą kawę i owoce

Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o:

kliknięcie przycisku "Aplikuj" i przesłane CV dostosowanego do profilu stanowiskowego

wraz z potwierdzeniem zapoznania się z klauzulą informacyjną oraz klauzulami zgód na przetwarzanie danych osobowych dostępnymi pod adresem www.okechamp.pl

OKECHAMP S.A., ul. Wichrowa 1a, 60- 449 Poznań

Tel.: +48 61 846 99 00, fax: +48 61 846 99 01

Przewidywana data zatrudnienia: 17.05.2021

Pensja podstawowa: 4 000 - 5 000 zł