Doradca klienta

  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Przedstawiciel Handlowy

Podstawa: 5 500 - 6 500 zł
Pensja podstawowa
5 500 - 6 500 zł

Przedstawiciel Handlowy

P.P.H. LEGS Sp. z o .o.

500

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Aleksandrów Łódzki, Łódzkie

Kluczowe umiejętności

Komunikatywność Doświadczenie branżowe

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

LEGS - jesteśmy polską firmą z kapitałem zagranicznym, największym w Polsce i jednym z największych europejskich producentów oraz dystrybutorów przędz tekstylnych i technicznych. Produkujemy, sprowadzamy, dostarczamy do klientów przędze naturalne (w tym przędze bawełniane i lniane), syntetyczne (w tym poliamidowe i poliestrowe) oraz sztuczne.

Do naszej firmy, o ugruntowanej pozycji oraz działającej na rynku od 30 lat poszukujemy:

Przedstawiciela Handlowego

Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Kogo dokładnie szukamy?

  • Poszukujemy osoby, która będzie posiadała doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego. Idealnie, gdyby było to doświadczenie z branży tekstylnej, lecz również wysoko cenimy doświadczenie zdobyte w innych branżach.
  • Zależy nam na osobach, które angażują się w to co robią, dbają o efektywną organizację swojej pracy i posiadają wysoką kulturę osobistą.
  • Szukamy osób z wykształceniem wyższym, dobrą znajomością pakietu MS Office oraz mobilnych z uwagi na regularne podróże na terenie całego kraju. Docenimy również znajomość j. angielskiego, jednak nie jest to dla nas czynnik kluczowy.

Czym będę się zajmować?

  • Realizowaniem założonych planów sprzedażowych dzięki budowie długofalowych relacji z Klientami naszej firmy. W dużym stopniu jest to opieka nad Klientami, z którymi w przeszłości już aktywnie współpracowaliśmy.
  • Skutecznym pozyskiwaniem nowych Klientów (doradztwem i aktywną sprzedażą naszych produktów) i budowaniem własnej bazy kontaktów.
  • Odbywaniem regularnych spotkań handlowych z Klientami na terenie całej Polski.
  • Prowadzeniem procesu sprzedaży od momentu pozyskania Klienta poprzez ofertowanie, negocjacje aż do momentu podpisania umowy z Klientem.
  • Regularnym monitoringiem rynku w zakresie działań konkurencji i proponowaniem rozwiązań, wpływających na rozwój firmy oraz lojalność klientów.

Jak przebiega wdrożenie?

  • Okres wdrożeniowy w naszej firmie trwa ok. trzech miesięcy. W momencie zatrudnienia nowa osoba otrzymuje opiekuna, który wdraża pracownika w szczegóły, związane z jego stanowiskiem pracy.
  • Po okresie wdrożenia zatrudniona osoba działa już jako samodzielny pracownik, który w praktyce wykorzystuje wiedzę zdobytą podczas okresu wdrożeniowego.

Jak zbudowany jest dział handlowy i proces sprzedaży?

  • Nasz dział handlowy składa się z 9 osób, na czele z Dyrektorem Handlowym. Z uwagi na charakter przeznaczenia sprzedawanej przez nas przędzy, dział handlowy jest podzielony na odrębne sekcje.
  • Proces decyzyjny w naszej firmie przebiega niezwykle sprawnie. Zarówno Prezes, jak i Dyrektor są dostępni dla pracowników oraz w każdej chwili można się z nimi umówić na spotkanie.
  • Tworzymy zgrany zespół ludzi, a średni staż pracy w naszym zespole to 7-8 lat.

Jak będę wynagradzany?

System wynagrodzeń w naszej firmie składa się z 2 elementów:

  1. Części stałej w postaci podstawy.
  2. Premii uzależnionej od wypracowanych wyników. Każdy handlowiec jest premiowany za osiągnięcie targetu oraz dodatkowo za jego przekroczenie.

Co jeszcze oferuje firma poza wynagrodzeniem?

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat.
  • Samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon).
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie do opieki medycznej finansowanej w 90 % przez pracodawcę (w przypadku najniższego pakietu koszt dla pracownika wynosi 5 zł).
  • Możliwość przystąpienia do pakietu sportowego.
  • Dostęp do platformy Smart Lunch.