Specjalista ds. sprzedaży z językiem obcym

5 000 - 13 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty
Nieujawniona

Przedstawiciel Handlowy ds. OZE

Passive Instal Sp. z o.o.

30

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Zdalna, Wyjazdowa

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

5

Lokalizacja

Częstochowa

Zarządzanie swoim czasem pracy Znajomość technik sprzedaży Tworzenie strategii sprzedaży

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firma Passive Instal działa w zakresie instalacji odnawialnych źródeł energii (OZE) od 2013 r. Naszą ideą jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, dlatego współpracujemy wyłącznie z najlepszymi i zaufanymi firmami oraz dystrybutorami podzespołów do fotowoltaiki oraz pomp ciepła. Bazą naszego sukcesu jest posiadanie ambitnych oraz wyspecjalizowanych ekip monterskich, którzy zawsze dbają o najwyższą jakość wykonywanych usług. Passive Instal, to ponad 18 000 instalacji wykonanych w ciągu 9 lat doświadczenia w branży Odnawialnych Źródeł Energii.

W związku z nieustannym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów i opieka nad obecnymi Klientami firmy,
  • Przygotowywanie pełnej oferty dla Klientów indywidualnych,
  • Wykonywanie audytów instalacji solarnych i fotowoltaicznych, c.o.,
  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
  • Prezentacja produktów w siedzibie firmy lub u Klienta.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B,
  • Wykształcenie min. średnie o profilu technicznym,
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziana branża OZE,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych w kraju,
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • Samodzielność, elastyczność, własna inicjatywa, operatywność,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Znajomość Pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B&B,
  • Stabilne i przyjazne środowisko pracy.