Specjalista ds. sprzedaży z językiem obcym

Baza kontaktów

Doradca Klienta - Umowa zlecenie

Nieujawniona

Doradca klienta- umowa zlecenie

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Techniczno-Handlowy

Podstawa: 5 000 - 13 000 zł
Pensja podstawowa
5 000 - 13 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty

Specjalista ds. obsługi kluczowych klientów na rynkach niemiecko-języcznych w branży tekstyliów domowych i materacy

PERMED EXPORT Sp. z o.o. Sp.k.

8

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Skoczów

Język niemiecki na poziomie b2 - warunek konieczny Prezentowanie wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności interpersonalne, szczególnie komunikacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów, Znajomość klientów na rynku europejskim branży tekstyliów domowych lub towarów grupy fmcg

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Specjalista ds. obsługi kluczowych klientów

na rynkach niemiecko-języcznych w branży tekstyliów domowych i materacy

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów firmy,
  • sprzedaż produktów poprzez aktywne ofertowanie, spotkania bezpośrednie, udział w targach, wystawach , analiza rynku, rozwój sprzedaży,
  • dbałość o budowanie silnych i długotrwałych relacji biznesowych z klientami,
  • doradztwo klientom w zakresie oferowanych produktów,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy, gotowość do wyjazdów służbowych,
  • kreatywność w realizacji zadań i planów sprzedaży,
  • samodzielność, dyscyplina.

Poszukujemy osoby, która :

  • posiada 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • zna: język niemiecki na poziomie B2, warunek konieczny,
  • ma znajomość klientów na rynku europejskim branży tekstyliów domowych lub towarów grupy FMCG,
  • posiada wysoką kulturę osobistą oraz umiejętności interpersonalne, szczególnie komunikacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • ma prawo jazdy kat. "B".

Otrzymasz w zamian:

  • stałe zatrudnienie - w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie stałe  70%-80% całości uposażenia  +  premia obrotowo-zadaniowa,
  • praca w trybie stacjonarnym w siedzibie firmy jak i wyjazdy służbowe-delegacje,
  • pakiet szkoleń : sprzedażowych oraz adaptacyjno-rozwojowych,
  • narzędzia pracy (telefon, laptop), docelowo samochód służbowy,
  • możliwość korzystania z gotowych baz klientów,
  • współpraca w grupie, kooperacja z działem produkcji i planowania,
  • ciekawą, pracę z możliwością wdrażania własnych koncepcji produktów oraz sprzedaży.

Kliknij przycisk "Aplikuj"  i prześlij swoje CV!