Przedstawiciel handlowy - branża winiarska

  • Semtop
  • B2B
  • Media - Produkty i usługi mediowe (marketing, reklama)
  • 23-03-2024
Pensja podstawowa
4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów

New Business Specialist

Podstawa: 3 500 - 7 000 zł
Pensja podstawowa
3 500 - 7 000 zł

Samochód Baza kontaktów

Regionalny Menadżer ds. Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

Manager Sprzedaży

PROMAG S.A.

300

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

> 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Poznań

Dojrzałość biznesowa Dążenie do celu Wysoki poziom komunikatywności

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

PROMAG S.A. (www.promag.pl) to wiodący na rynku dostawca systemów magazynowych oraz sprzętu transportu wewnętrznego. Od prawie 40 lat wyznaczamy standardy polskiej logistyki wewnętrznej łącząc bogate doświadczenie z nowoczesnością stosowanych rozwiązań. W dążeniu do doskonałości, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsłudze na najwyższym poziomie.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce Pracy: Poznań + wyjazdy służbowe

Główne obowiązki:

  • rozwijanie opartych na zaufaniu relacji z kluczowymi Klientami firmy
  • nawiązywanie i rozwijanie długofalowych relacji z nowymi Klientami
  • doradztwo techniczne w doborze produktów
  • negocjowanie warunków handlowych
  • wsparcie przedstawicieli handlowych w kluczowych negocjacjach
  • prowadzenie szkoleń/prezentacji dla Klientów
  • analiza rynku konkurencji
  • poszukiwanie nowych kierunków rozwoju produktów
  • bezpośrednia współpraca z zagranicznym dostawcą

Wymagania:

  • kilkuletnie, poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży B2B w branży technicznej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (niezbędna w codziennej pracy)
  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży terenowej dla sektora przemysłowego
  • umiejętność nawiązywania długofalowych relacji biznesowych
  • umiejętność prezentacji produktów i rozwiązań technicznych
  • duża motywacja oraz determinacja w dążeniu do celu
  • wysoka dojrzałość biznesowa oraz samodzielność
  • aspiracje do zarządzania zespołem
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku w swojej branży
  • pracę w z granym wspierającym się zespole specjalistów
  • możliwość rozwijania swoich umiejętności technicznych i komunikacyjnych
  • możliwość rozwoju oraz awansu w kierunku zarządzania zespołem handlowym
  • umowę o pracę, stabilizację zatrudnienia
  • dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • bony świąteczne, nagrody jubileuszowe
  • Pracowniczy Plan Kapitałowy
  • ubezpieczenie na życie
  • ubezpieczenie z funduszem emerytalnym (warunek: umowa na czas nieokreślony, min. 2 lata stażu w firmie)
  • program poleceń pracowniczych (możliwość uzyskania premii za polecenie kandydata do pracy)

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij swoje CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.