Niestety oferta pracy, którą przeglądasz już wygasła.

Inne oferty firmy PZU Życie SA

Doradca klienta biznesowego

Podstawa: Nieujawniona
Baza kontaktów
Pensja podstawowa
Nieujawniona
Baza kontaktów

Inne oferty, które mogą Cię zainteresować

Partner Handlowy ds. Fotowoltaiki i Pomp Ciepła wraz z Zespołem Sprzedażowym NOWA

Podstawa: 3 000 - 5 000 zł
Samochód Baza kontaktów
Pensja podstawowa
3 000 - 5 000 zł
Samochód Baza kontaktów

LIDER SPRZEDAŻY – w największym projekcie OZE w Polsce

Podstawa: 2 500 - 5 000 zł
Samochód
Pensja podstawowa
2 500 - 5 000 zł
Samochód

Business Development Manager

Podstawa: 11 000 - 14 700 zł
Baza kontaktów
Pensja podstawowa
11 000 - 14 700 zł
Baza kontaktów

Doradca Klienta Indywidualnego - Fotowoltaika / Pompy ciepła NOWA

Prowizja: 3 000 - 50 000 zł
Samochód Baza kontaktów
 • SolarSpot
 • B2C
 • Energia - Energia odnawialna
 • 07-04-2021
Pensja prowizja
3 000 - 50 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta Biznesowego

PZU Życie SA

2000

http://www.pzu.pl

Ogłoszenie ważne do: 01-04-2021

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

1

Liczba wakatów

Lokalizacja

Pomorskie

Kluczowe umiejętności

Orientacja na działanie Wpływ i przekonywanie Organizowanie

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

 

W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy osób na stanowisko:

Doradcy Klienta Biznesowego

 

W naszym zespole liczą się ludzie i atmosfera, jaką wspólnie tworzymy. Jeśli z łatwością nawiązujesz kontakty, a obecna praca nie przynosi Ci już satysfakcji, to jest to propozycja dla Ciebie.

 

Co oferujemy:

 • ponadprzeciętne wynagrodzenie, uzależnione od Twojego zaangażowania
 • stałe wynagrodzenie, prowizję sprzedażową, premie kwartalne oraz dodatkowe wsparcie finansowe w okresie od 12 do 24 miesięcy
 • możliwość pracy na powierzonym porfelu Klientów
 • profesjonalne szkolenia, które ułatwią Ci start
 • indywidualne wsparcie Menedżera
 • możliwość rozwoju i awansu
 • elastyczny czas pracy w przyjaznej atmosferze
 • szeroką gamę konkurencyjnych produktów zdrowotnych(Pakiety medyczne) oraz ubezpieczeń grupowych
 • umowę z największą instytucją finansową w Polsce

 

Czego oczekujemy w zamian:

 • wykształcenia minimum średniego
 • zaangażowania
 • doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze Klienta (będzie to Twoim dodatkowym atutem)
 • pozytywnego nastawienia
 • prawo jazdy kat. B

 

Czym będziesz się zajmować:

 • nawiązywaniem kontaktów z Klientami
 • przygotowywaniem i prezentacją oferty wynikającej z potrzeb Klienta
 • utrzymaniem długotrwałych relacji z Klientami

 

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aplikacji poprzez dołączenie swojego CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Do zobaczenia!

 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, a także we wszystkich zgromadzonych materiałach pozyskanych w toku rekrutacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przeprowadzanych przez Grupę PZU (zgodnie z ustawa z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informacja Administratora danych osobowych dla Kandydata na doradcę ubezpieczeniowego.

[Administratorzy] Administratorem danych osobowych jest PZU Zycie SA z siedziba w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 24, 00-133 Warszawa. Kontakt z administratorem jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail kontakt@pzu.pl lub pisemnie na wyżej wskazany adres siedziby administratora. We wszystkich sprawach z zakresu ochrony danych osobowych może Pani/Pan kontaktować się z wyznaczonym przez administratora Inspektorem Ochrony Danych. Taki kontakt może się odbyć droga elektroniczna na adres e-mailIODpzu@pzu.pl lub pisemnie na adres PZU Zycie SA, IOD, al. Jana Pawła II 24, 00-133 Warszawa.

[Przetwarzanie danych] Administrator może przetwarzać Pani/Pana dane w celu: · przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego – podstawa prawna przetwarzania jest niezbędność przetwarzania do realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora; uzasadnionym interesem administratora jest rozwój sieci sprzedaży, · przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych – podstawa prawna przetwarzania jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych w tym celu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. [Okres przechowywania danych] W przypadku wyrażenia zgody na udział w bieżącym procesie rekrutacyjnym, Pani/Pana dane osobowe Beda przechowywane do 14 dni od dnia jego zakończenia. W przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych, Pani/Pana dane będą przechowywane do 5 lat od momentu wysłania aplikacji lub do momentu wycofania zgody.

[Przekazywanie danych] Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom i organom upoważnionym do przetwarzania tych danych na podstawie przepisów prawa. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratorów, m.in. dostawcom usług IT, przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z administratorami i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratorów.

[Pani/Pana prawa] Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo zadania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratorów Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi. W zakresie, w jakim podstawa przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu administratorów, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. W zakresie, w jakim podstawa przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo jej wycofania. Zgodę można odwołać w każdym czasie w oddziale lub wysyłając e-mail na adres kontakt@pzu.pl albo pismo na adres PZU, Postępu 18a, 02-676 Warszawa. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorami lub z wyznaczonym przez Spółki Inspektorami Ochrony Danych, korzystając ze wskazanych poniżej danych kontaktowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochrona danych osobowych w Polsce.

Przewidywana data zatrudnienia: od zaraz