Specjalista ds. Sprzedaży – owoce i warzywa

Samochód Baza kontaktów
  • SMART-HR
  • B2B, B2C
  • FMCG - Art. Spożywcze i napoje / karma i art. dla zwierząt
  • 27-07-2024
Samochód Baza kontaktów

Agent Nieruchomości

Baza kontaktów

Przedstawiciel handlowy - branża winiarska

Samochód Baza kontaktów

Mobilny Doradca Techniczno-Handlowy

Samochód Baza kontaktów

Dyrektor Oddziału

Nieujawniona

Doradca Klienta - Umowa zlecenie

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Specjalista ds. sprzedaży i reklamy

Prowizja: 3 000 - 9 000 zł
Pensja prowizja
3 000 - 9 000 zł

Przedstawiciel Handlowy

Podstawa: 5 500 - 6 500 zł
Samochód Baza kontaktów
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty
Pensja podstawowa
5 500 - 6 500 zł
Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. sprzedaży OZE i termomodernizacji

Podstawa: 3 690 - 4 300 zł
Pensja podstawowa
3 690 - 4 300 zł
Samochód Baza kontaktów

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Kierownik sprzedaży

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Łódź, Warszawa, Białystok, Lublin

Spedycja krajowa - znajomość zagadnień Znajomość ftl Negocjacje

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Cześć!

Tu ROHLIG SUUS Logistics - jesteśmy polską firmą o globalnym zasięgu w branży TSL! Wewnątrz organizacji nie jesteśmy tak formalni i mówimy o sobie SUUS. Działamy kompleksowo, będąc zawsze #OneStepAhead! Specjalizujemy się w transporcie, magazynowaniu towarów, spedycji i odprawach celnych. Doradzamy również w zakresie zarządzania logistyką i łańcuchem dostaw. Na pokładzie jest już nas ponad 2000, ale szukamy jeszcze Ciebie.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Business Development Manager - FTL UK

Twój zakres obowiązków:

  • Współtworzenie strategii biznesowej produktu drogowej spedycji krajowej
  • Pozyskiwanie, negocjacja warunków i obsługa kluczowych Klientów
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie usług transportowych dla Klientów
  • Budowanie procesów wspierających skuteczny development portfela Klientów firmy
  • Realizacja wyznaczonych celów budżetowych
  • Bieżące analizowanie sytuacji rynkowej
  • Współpraca ze strukturami działu operacyjnego oraz z działami handlowymi
  • Udział w projektach rozwojowych firmy i realny wpływ na rozwój biznesu

Nasze wymagania:

  • Min 5-letnie doświadczenie w sprzedaży w produkcie FTL
  • Doświadczenie we współpracy z kluczowymi klientami
  • Znajomość techniki sprzedaży i skuteczność w prowadzeniu negocjacji
  • Doświadczenie w obsłudze przetargów
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu bardzo dobrym w mowie i w piśmie (min-C1)
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do częstych podróży służbowych

Mile widziane

  • Znajomość dodatkowego języka obcego

To oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, polskiej firmie, która szybko się rozwija
  • Unikatową kulturę organizacyjną – SUUS, czyli „swój” – traktujemy się po ludzku i właśnie takich pracowników szukamy!
  • Standardem u nas jest umowa o pracę, ponieważ chcemy związać się z Tobą na dłużej
  • Pakiet medyczny Medicover oraz dostęp do bezpłatnej i anonimowej pomocy psychologicznej, bo Twoje zdrowie jest dla nas ważne
  • A jeśli lubisz aktywnie spędzać czas, możesz skorzystać z wybranej oferty sportowo-rekreacyjnej: Multisport lub Medicover Sport
  • Możesz też skorzystać z grupowego ubezpieczenia na życie
  • Nasze biura dostosowaliśmy do potrzeb i trybu pracy pracowników - różne strefy pracy i nowoczesny sprzęt
  • Kompleksowe wdrożenie firmowe i stanowiskowe ze stałym mentoringiem przełożonego i członków zespołu
  • Jako firma ciągle się rozwijamy i Ty też będziesz mieć taką możliwość uczestnicząc w szeregu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Każda praca niesie za sobą wynagrodzenie, bo nie tylko radością z pracy żyjemy. Oprócz wynagrodzenia podstawowego masz możliwość uzyskania premii kwartalnej
  • Jeśli zapragniesz odpocząć i wybrać się na urlop, SUUS sfinansuje jego część (tzw. wczasy pod gruszą)
  • Dofinansujemy Twój kurs języka angielskiego, jeśli chcesz doskonalić swoje umiejętności
  • Jeździsz samochodem? W ofercie mamy również kartę paliwową z rabatem dla naszych pracowników
  • Poza super zespołem mamy też dobrą kawę na pokładzie, którą na nasze potrzeby importujemy z Włoch 😉
  • Polecając znajomych do pracy w programie "Poleć do SUUS'a" możesz zarobić dodatkowe pieniądze
  • Rodzina jest dla nas ważną wartością, dlatego realizujemy rodzinne inicjatywy, m.in. "Mama wraca do pracy"
  • Na koniec napiszemy, że oferujemy naszą wiedzę z zakresu logistyki, którą zbudowaliśmy na przestrzeni ostatnich 30 lat w Polsce i na całym świecie. Poznaj nas lepiej i aplikuj do SUUSa!

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij CV!