Niestety oferta pracy, kt├│r─ů przegl─ůdasz ju┼╝ wygas┼éa.

Partner Handlowy ds. Fotowoltaiki i Pomp Ciepła wraz z Zespołem Sprzedażowym NOWA

Podstawa: 3 000 - 5 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 5 000 zł
Samoch├│d Baza kontakt├│w

LIDER SPRZEDA┼╗Y ÔÇô w najwi─Ökszym projekcie OZE w Polsce

Podstawa: 2 500 - 5 000 zł
Samoch├│d
Pensja podstawowa
2 500 - 5 000 zł
Samoch├│d

Business Development Manager

Podstawa: 11 000 - 14 700 zł
Pensja podstawowa
11 000 - 14 700 zł

Doradca Klienta Indywidualnego - Fotowoltaika / Pompy ciepła NOWA

Prowizja: 3 000 - 50 000 zł
Samoch├│d Baza kontakt├│w
  • SolarSpot
  • B2C
  • Energia - Energia odnawialna
  • 07-04-2021
Pensja prowizja
3 000 - 50 000 zł
Samoch├│d Baza kontakt├│w

Przedstawiciel Handlowy - Pomorskie

Sol Voltage

20

Umowa o dzieło

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Gdynia

Kluczowe umiej─Ötno┼Ťci

Kultura osobista Umiej─Ötno┼Ťci sprzeda┼╝owe Komunikatywny

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Na stanowisko:

Przedstawiciela Handlowego

poszukujemy osób aktywnych, pracowitych i konsekwentnych.

G┼éównym zdaniem tego stanowiska jest aktywna sprzeda┼╝ rozwi─ůza┼ä systemów fotowoltaicznych przy wykorzystaniu kana┼éów sprzeda┼╝y takich jak: Media spo┼éeczno┼Ťciowe, Internet, Sprzeda┼╝ bezpo┼Ťrednia. Oferujemy jedn─ů z wy┼╝szych na rynku gratyfikacje od ka┼╝dej instalacji oraz narz─Ödzia motywuj─ůce min. samochód s┼éu┼╝bowy dla najlepszych.

Obowi─ůzki:

  • Aktywna sprzeda┼╝ us┼éug i produktów Sol Voltage – Panele Fotowoltaiczne
  • Budowa relacji z potencjalnymi klientami i wsparcie posprzeda┼╝owe
  • Wspó┼épraca z dzia┼éem technicznym i dzia┼éem rozwoju
  • Dbanie o prawid┼éowy obieg dokumentów wewn─Ötrznych
  • Dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:

  • Do┼Ťwiadczenie na stanowisku Sprzeda┼╝owym
  • Gotowo┼Ť─ç do cz─Östych podró┼╝y s┼éu┼╝bowych i aktywnej pracy w terenie
  • Komunikatywno┼Ť─ç, wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy w kat. B
  • Znajomo┼Ť─ç pakietu Office
  • Nastawienie na aktywne osi─ůganie celów

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie min. 2000 z┼é netto umowa o dzie┼éo/zlecenie max 3 miesi─ůce potem umowa B2B.
  • Min. zarobki 10 000 z┼é Brutto miesi─Öcznie oparte o system prowizyjny
  • Programy Lojalno┼Ťciowe i Bonusowe
  • Mo┼╝liwo┼Ťci rozwoju w dynamicznie rozwijaj─ůcej si─Ö strukturze
  • Szkolenia Sprzeda┼╝owe
  • Szkolenia Produktowe
  • Wsparcie Call Center - Leady
  • Narz─Ödzia Motywuj─ůce „Samochody, nagrody pieni─Ö┼╝ne”

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prze┼Ťlij swoje CV.