Zobacz inne oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Spotstay sp. z o.o.

8

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Umowa zlecenia

Poziom stanowiska

Zdalna, Stacjonarna + Wyjazdy, Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Wrocław, Dolnośląskie  - 1 wakat

Znajomość technik sprzedaży Dobra organizacja pracy Skuteczność w działaniu

Opis stanowiska

Hotelspot - cyfrowy concierge dla hoteli to to intuicyjna aplikacja i zaawansowane rozwiązanie, które rewolucjonizuje sposób, w jaki goście korzystają z usług hotelowych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Dlaczego miałbyś u nas pracować?

  1. Będziesz wprowadzał na rynek nowy innowacyjny produkt – cyfrowy concierge, który cieszy się dużym zainteresowaniem branży hotelarskiej.
  2. Będziesz brał udział w ciekawych i ambitnych projektach z innymi firmami / jednostkami naukowymi.
  3. Będziesz miał możliwość dużego rozwoju oraz wpływu na kształt produktu oraz firmy.

Kogo dokładnie szukamy?

  • Osoby z 2-4 letnim doświadczeniem w sprzedaży (najchętniej B2B), znającej specyfikę branży hotelarskiej.
  • Osoby z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami komunikacyjnymi, np.: słuchanie potrzeb klienta, umiejętność budowania relacji.
  • Osoby posiadającej skuteczność w osiąganiu celów
  • Osoby lubiącej kontakt z ludźmi, są pewni siebie podczas rozmowy.
  • Osoby z umiejętnością negocjacji i prezentacji.
  • Osoby potrafiącej samodzielnie zarządzać własnym czasem zachowując przy tym skupienie na realizacji celu.
  • Osoby aktywnie proponującej rozwiązania pojawiających się problemów.
  • Osoby empatycznej, uczciwej i rzetelnej.

Czym będziesz się zajmować?

Przede wszystkim:

  • Będziesz odpowiedzialny za aktywne pozyskiwanie klientów oraz prowadzenie procesu sprzedaży od początku do końca (rozmowy, spotkania, negocjacje, finalizacja transakcji).
  • Będziesz sprzedawał aplikacje i rozwiązania cyfrowe (będziesz odpowiedzialny za cały proces sprzedaży).
  • Będziesz odpowiedzialny za udział w działaniach promocyjnych/marketingowych.
  • Będziesz opracowywał plany działań w celu zwiększenia sprzedaży.
  • Będziesz wspierany działaniami prospectingowymi (kampanie mailingowe, udział w konferencjach branżowch, partnerstwo / członkostwo w różnych organizacjach, działania marketingowe i w social mediach, posiadamy bazę ok. 8000 obiektów).

Jak przebiega proces wdrożenia?

Proces wdrożenia trwa do 2 tygodni i w tym okresie:

  • Odbędziesz szkolenie z narzędzi, które są używane w firmie.
  • Zapoznasz się z produktami i usługami, które mamy w ofercie i które są oferowane naszym klientom.
  • Poznasz nasz zespół oraz kulturę pracy, zasady i zwyczaje obowiązujące w firmie.
  • Będziesz kontaktował się z klientami i prowadził aktywną sprzedaż.

Jak zbudowany jest proces sprzedaży?

Proces sprzedaży składa się z następujących etapów:

  1. Kontakt telefoniczny i umówienie pierwszego spotkania.
  2. Na pierwszym spotkaniu rozpoznanie potrzeb klienta i naszych możliwości.
  3. Prezentacja aplikacji i propozycja rozwiązania problemu klienta.
  4. Przygotowanie i przesłanie oferty.
  5. Negocjacje.
  6. Uzgodnienie finalnego wyglądu umowy, podpisanie dokumentu.
  7. Opieka posprzedażowa.

Ile osób liczy dział sprzedaży?

  • Nasz zespół sprzedaży liczy aktualnie 3 osoby.
  • Zespołem zarządza Dominika – współzałożycielka firmy.
  • Docelowo zespół sprzedaży będzie liczył ok. 8 osób w całej Polsce.

Jak będziesz wynagradzany?

Twoje wynagrodzenie będzie składało się z:

  1. Podstawy - w zależności od wymiaru etatu / umówionej liczby godzin / rodzaju umowy.
  2. Prowizji od sprzedaży – za każdy sprzedany produkt oraz abonament.

Kliknij "Aplikuj" i prześlij CV!

Prześlij CV oraz załóż darmowe konto pracownika

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Specjalista ds. sprzedaży

Pensja podstawowa: Nieujawniona