Zobacz inne oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży domów prefabrykowanych

Tenistal Andrzej Dudek Spółka Komandytowa

50

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Umowa Agencyjna

Poziom stanowiska

Zdalna, Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Gdańsk  - 1 wakat

Kluczowe umiejętności

Prospekting Social selling Zarządzanie swoim czasem pracy

Opis stanowiska

Firma Tenistal poszukuje znaczącego wsparcia w zakresie sprzedaży swoich produktów. Jesteśmy firmą o zdywersyfikowanym portfelu produktów (domy modułowe, hale sportowe i przemysłowe, konstrukcje kontenerowe) i obecnie chcemy wzmocnić markę Loftowedomy.pl. Nasze domy nabywają zarówno kliencie indywidualni oraz odbiorcy biznesowi.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y możliwością sprzedaży produktów tworzących mnóstwo pozytywnych emocji takich jak: wypoczynek, relaks, integrację rodzinną, bliskość natury, dynamiczny rozwój małego i średniego biznesu, to zapraszamy do nas.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Twój zakres zadań to:

  • Proaktywna sprzedaż oferowanych przez nas domów modułowych i dodatków rekreacyjnych;
  • Prospecting przy wykorzystaniu różnorodnych form komunikacji:
    • Cold-calling/mailing,
    • Organizacja webinarów,
    • Dialog ze społecznością internetową w grupach tematycznych na Facebooku i innych mediach społecznościowych,
    • Inne formy według Twojego uznania;
  • Obsługa klienta składającego zapytania z naszej strony internetowej i osobiście;
  • Budowanie i utrzymanie relacji z potencjalnymi klientami;
  • Prezentacja osobista sprzedawanych domów:
    • W wybranych miejscach (na naszych działkach, w naszych ośrodkach lub na placu przy Biurze sprzedaży);
    • Video prezentacja w sesjach indywidualnych z klientem, grupowo lub w formie nagrań w mediach społecznościowych;
  • Doradztwo przy wyborze domów z naszej oferty;
  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych we współpracy z osobą odpowiedzialną za kierowanie projektem produkcji i kosztorysowaniem;
  • Negocjacje warunków transakcji w określonych widełkach cenowych;
  • Monitorowanie rynku, konkurencji i klienta w zakresie nowych potrzeb i zmian;
  • Proaktywne działania wspierające: testowanie nowych rynków, proponowanie nowych produktów;
  • Bliska współpraca z zespołem marketingowym zmierzająca do opracowania najbardziej efektywnych procesów i narzędzi;
  • Bieżące raportowanie pracy i wyników;

  • Doświadczenie w promocji lub sprzedaży tożsamych produktów lub na rynku nieruchomości
  • Swobodne poruszanie się w internetowej przestrzeni mediów społecznościowych
  • Luz przed kamerą 😊
  • Znajomość rynku nieruchomości lub turystyki
  • Otwartość na ludzi – wysoka motywacja – zaangażowanie Mile widziana podstawowa wiedza techniczna branżowa, szczególnie w zakresie konstrukcji modułowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
  • Perspektywę budowę, rozwoju i awansu w rozwijającym się zespole sprzedażowym
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość pracy hybrydowej według ustalonego harmonogramu
  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do osiągania efektów, a nie zrealizowania godzin

Zobacz nasze produkty

Zapraszamy do składania aplikacji. Dołącz do nas!

Prześlij CV oraz załóż darmowe konto pracownika

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona