Nieujawniona

Baza kontaktów

Mobilny Doradca Techniczno-Handlowy

Samochód Baza kontaktów

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Doradca Klienta

Podstawa: 6 000 - 10 000 zł
  • 2 lokalizacje -> 6 wakatów
Pensja podstawowa
6 000 - 10 000 zł

Przedstawiciel Handlowy

Podstawa: 5 500 - 6 500 zł
Pensja podstawowa
5 500 - 6 500 zł
Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. sprzedaży OZE i termomodernizacji

Samochód Baza kontaktów

Handlowiec ze znajomością jęz. fińskiego

Nieujawniona

Handlowiec ze znajomością jęz. norweskiego

Nieujawniona

Specjalista ds. sprzedaży – Branża FMCG

Samochód Baza kontaktów
  • SMART-HR
  • B2B
  • FMCG - Art. Spożywcze i napoje / karma i art. dla zwierząt
  • 29-08-2024
Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. sprzedaży domów prefabrykowanych

Tenistal Andrzej Dudek Spółka Komandytowa

50

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Umowa Agencyjna

Poziom stanowiska

Zdalna, Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Gdańsk

Kluczowe umiejętności

Prospekting Social selling Zarządzanie swoim czasem pracy

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firma Tenistal poszukuje znaczącego wsparcia w zakresie sprzedaży swoich produktów. Jesteśmy firmą o zdywersyfikowanym portfelu produktów (domy modułowe, hale sportowe i przemysłowe, konstrukcje kontenerowe) i obecnie chcemy wzmocnić markę Loftowedomy.pl. Nasze domy nabywają zarówno kliencie indywidualni oraz odbiorcy biznesowi.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y możliwością sprzedaży produktów tworzących mnóstwo pozytywnych emocji takich jak: wypoczynek, relaks, integrację rodzinną, bliskość natury, dynamiczny rozwój małego i średniego biznesu, to zapraszamy do nas.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Twój zakres zadań to:

  • Proaktywna sprzedaż oferowanych przez nas domów modułowych i dodatków rekreacyjnych;
  • Prospecting przy wykorzystaniu różnorodnych form komunikacji:
    • Cold-calling/mailing,
    • Organizacja webinarów,
    • Dialog ze społecznością internetową w grupach tematycznych na Facebooku i innych mediach społecznościowych,
    • Inne formy według Twojego uznania;
  • Obsługa klienta składającego zapytania z naszej strony internetowej i osobiście;
  • Budowanie i utrzymanie relacji z potencjalnymi klientami;
  • Prezentacja osobista sprzedawanych domów:
    • W wybranych miejscach (na naszych działkach, w naszych ośrodkach lub na placu przy Biurze sprzedaży);
    • Video prezentacja w sesjach indywidualnych z klientem, grupowo lub w formie nagrań w mediach społecznościowych;
  • Doradztwo przy wyborze domów z naszej oferty;
  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych we współpracy z osobą odpowiedzialną za kierowanie projektem produkcji i kosztorysowaniem;
  • Negocjacje warunków transakcji w określonych widełkach cenowych;
  • Monitorowanie rynku, konkurencji i klienta w zakresie nowych potrzeb i zmian;
  • Proaktywne działania wspierające: testowanie nowych rynków, proponowanie nowych produktów;
  • Bliska współpraca z zespołem marketingowym zmierzająca do opracowania najbardziej efektywnych procesów i narzędzi;
  • Bieżące raportowanie pracy i wyników;

  • Doświadczenie w promocji lub sprzedaży tożsamych produktów lub na rynku nieruchomości
  • Swobodne poruszanie się w internetowej przestrzeni mediów społecznościowych
  • Luz przed kamerą 😊
  • Znajomość rynku nieruchomości lub turystyki
  • Otwartość na ludzi – wysoka motywacja – zaangażowanie Mile widziana podstawowa wiedza techniczna branżowa, szczególnie w zakresie konstrukcji modułowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
  • Perspektywę budowę, rozwoju i awansu w rozwijającym się zespole sprzedażowym
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość pracy hybrydowej według ustalonego harmonogramu
  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do osiągania efektów, a nie zrealizowania godzin

Zobacz nasze produkty