Agent Nieruchomości

Podstawa: 3 690 - 4 300 zł
Pensja podstawowa
3 690 - 4 300 zł
Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

Regional Sales Manager

Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta - Umowa zlecenie

Nieujawniona

Doradca Klienta ds. OZE

Podstawa: 6 000 - 20 000 zł
Samochód
Pensja podstawowa
6 000 - 20 000 zł
Samochód

Przedstawiciel Handlowy

Prowizja: 10 000 - 50 000 zł
Samochód Baza kontaktów
  • KINMAJ
  • B2C
  • Energia - Energia odnawialna
  • 22-07-2024
Pensja prowizja
10 000 - 50 000 zł

Doradca ds. sprzedaży flotowej samochodów dostawczych Toyota

Toyota Jaworski Auto Sp. z o.o.

150

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Kujawsko-pomorskie

Kluczowe umiejętności

Znajomość technik sprzedaży Negocjacje Budowanie relacji

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Toyota Jaworski Auto to Autoryzowany Dealer Toyoty. Chcesz dołączyć do zespołu światowego lidera innowacyjności i technologii? Zmień swoją rzeczywistość na lepsze i zostań częścią firmy Toyota Jaworski Auto – organizacji, która łączy najwyższą jakość obsługi Klienta, prestiż marki Toyota z wieloletnią i najwyższą w regionie pozycją na rynku motoryzacyjnym. Każda wspaniała podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku!

Dlatego dołącz do naszego zespołu, aktualnie szukamy osób na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja celów w zakresie sprzedaży flotowej samochodów dostawczych
  • Codzienne planowanie i odbywanie wizyt handlowych u Klientów na terenie woj. kujawsko-pomorskiego oraz województw ościennych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych oraz identyfikowanie potencjału sprzedażowego
  • Przeprowadzanie prezentacji i jazd testowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz doradztwo w zakresie dostępnych modeli
  • Współpraca z Działem Kredytów, Leasingów i Ubezpieczeń oraz Działem Serwisu w zakresie sprzedaży dodatkowych produktów
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami w oparciu o najwyższe standardy marki
  • Bieżące raportowanie w systemie CRM
  • Analiza trendów rynkowych, w tym potrzeb Klientów i działań konkurencji
  • Twoje miejsce pracy będzie zlokalizowane w salonie Toyota Jaworsk Auto Al. Jana Pawła II 150 w Bydgoszczy

Nasze wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży jako doradca handlowy
  • Doświadczenia w aktywnym i samodzielnym pozyskiwaniu Klientów Biznesowych
  • Znajomość branży motoryzacyjnej w obszarze sprzedaży samochodów dostawczych będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych
  • Samodzielność w działaniu i umiejętność planowania pracy i ustalanie priorytetów
  • Systematyczność, dokładność i rzetelność
  • Orientacja na Klienta i jego potrzeby (empatia, umiejętność słuchania oraz cierpliwość)
  • Chęć rozwoju swojej kariery w branży motoryzacyjnej
  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w firmie, która na rynku jest już od ponad 25 lat
  • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o podstawę i regulaminowy system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód przeznaczony do wyjazdów służbowych)
  • Dofinansowanie do opieki medycznej
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Świadczenia z funduszu socjalnego
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Ścieżkę szkoleń dedykowanych dla stanowiska pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy