Specjalista ds. Sprzedaży – owoce i warzywa

Samochód Baza kontaktów
  • SMART-HR
  • B2B, B2C
  • FMCG - Art. Spożywcze i napoje / karma i art. dla zwierząt
  • 27-07-2024
Samochód Baza kontaktów

Agent Nieruchomości

Baza kontaktów

Mobilny Doradca Techniczno-Handlowy

Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta - Umowa zlecenie

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Specjalista ds. sprzedaży i reklamy

Prowizja: 3 000 - 9 000 zł
Pensja prowizja
3 000 - 9 000 zł

Przedstawiciel Handlowy

Podstawa: 5 500 - 6 500 zł
Pensja podstawowa
5 500 - 6 500 zł
Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. sprzedaży OZE i termomodernizacji

Podstawa: 3 690 - 4 300 zł
Pensja podstawowa
3 690 - 4 300 zł
Samochód Baza kontaktów

Przedstawiciel handlowy - branża winiarska

Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. handlu elementami złącznymi

Nieujawniona

Młodszy/a Specjalista/ka ds. Pre-sales

UTA Sp. z o.o.

150

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warszawa Śródmieście

Kluczowe umiejętności

Komunikatywność Umiejętności sprzedażowe Cold call

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

W UTA Edenred szukamy osoby do naszego zespołu Sprzedaży na stanowisko:

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Pre-sales!

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie wszystkich rodzajów klientów biznesowych (cold calling),
  • uzupełnianie bazy danych,
  • przekazywanie potencjalnego klienta do dalszego kontaktu w zależności od segmentu i wielkości klienta,
  • przygotowywanie i przesyłanie ofert handlowych,
  • prowadzenie korespondencji mailowej z klientami,
  • weryfikacja dokumentów klienta m.in. pod względem kompletności i poprawności danych,
  • raportowanie do menadżerów sprzedaży,
  • codzienna współpraca i komunikacja z działem sprzedaży.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w cold callingu (preferowana sprzedaż telefoniczna B2B, B2C),
  • biegła znajomość języka polskiego, zarówno w mowie jak i piśmie,
  • znajomość angielskiego na poziomie min. B1/B2, zarówno w mowie jak i piśmie,
  • znajomość MS Office ze szczególnym uwzględnieniem Excela (poziom min. średni),
  • zdolności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • komunikatywność, swoboda wypowiedzi,
  • profesjonalizm i podejście biznesowe, umiejętność zachowania się w relacjach biznesowych i kontakcie z klientem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • kompleksowe wdrożenie i potrzebne wsparcie,
  • wszelkie niezbędne narzędzia do pracy,
  • dogodną lokalizację biura (Inflancka 4B, niedaleko stacji metra Dworzec Gdański),
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym (3 dni z biura, 2 dni z domu) po okresie wdrożeniowym,
  • benefity:
    • kartę Multisport w kilku pakietach do wyboru,
    • prywatną opiekę medyczną Medicover,
    • przedpłaconą kartę lunchową (+comiesięczne doładowania),
    • dofinansowanie dojazdów do pracy (zwrot środków za zakup karty miejskiej),
    • zajęcia z angielskiego na różnym poziomie zaawansowania,
    • „wczasy pod gruszą”,
    • i wiele innych… 😊

Jak wygląda proces rekrutacji?

  1. Analiza CV.
  2. Zadania rekrutacyjne.
  3. Spotkanie rekrutacyjne.

Po każdym etapie otrzymasz od nas informację zwrotną dot. statusu swojej kandydatury.

Brzmi interesująco?