Regional Sales Manager

Project Manager Regionalny

Prowizja: 2 000 - 20 000 zł
Pensja prowizja
2 000 - 20 000 zł
Baza kontaktów

Przedstawiciel handlowy z językiem niemieckim

Podstawa: Nieujawniona
Samochód
Nieujawniona
Samochód

Samochód Baza kontaktów

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Prowizja: 1 000 - 50 000 zł
Pensja prowizja
1 000 - 50 000 zł

Baza kontaktów
  • Vectra S.A.
  • B2B, B2C
  • Telco - Telefonia mobilna i stacjonarna
  • 26-04-2024
Baza kontaktów

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży usług celnych

Podstawa: Nieujawniona
  • DTA Sp. z o.o .
  • B2B
  • TSL - Produkty i usługi logistyczno transportowo spedycyjne
  • 23-04-2024
Nieujawniona

Przedstawiciel handlowy - branża winiarska

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Doradca ds. nieruchomości

Wro Nieruchomości sp. z o.o.

20

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

Brak

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Wrocław

Kluczowe umiejętności

Zaangażowanie Samodyscyplina Zarządzanie swoim czasem pracy

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Nasza firma jest na rynku od 2018 roku. Od tego czasu konsekwentnie się rozwija i na obecną chwilę liczy 19 osób.

W związku z otwarciem nowego biura poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradcy ds. nieruchomości

Miejsce pracy: Wrocław

Jako firma stawiamy na jakość usług i dbamy o rozwój naszych pracowników dając pełne wsparcie merytoryczne i praktyczne. Nasz zespół to ludzie ambitni i spełniający się w pośrednictwie kupna/sprzedaży oraz wynajmu/najmu nieruchomości, a co za tym idzie osiągający bardzo dobre wyniki.

Jeżeli masz doświadczenie w handlu lub sprzedaży i chcesz zarabiać 7-15 tys. miesięcznie i mieć nienormowany czas pracy, to nie zwlekaj tylko koniecznie wyślij do nas swoje CV.

Jako Agent nieruchomości we Wro Nieruchomości będziesz:

  • obsługiwał klientów przy transakcjach sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości,
  • analizował potrzeb klientów,
  • tworzył profesjonalne zdjęcia, filmy i plany mieszkań,
  • pozyskiwał nowych klientów i nieruchomości,
  • budował i utrzymywał pozytywne relacje z klientami,
  • brał udział w profesjonalnych szkoleniach,
  • przygotowywał i prezentował oferty nieruchomości,
  • współpracował z innymi agentami, architektami, deweloperami, zarządcami nieruchomości, notariuszami.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta
  • samodzielnego rozwiązywania problemów i elastyczności w działaniu,
  • silnej samodyscypliny
  • pracowitości
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów z klientami,
  • determinacji w osiąganiu wyznaczonych celów,
  • zaangażowania, systematyczności i silnej motywacji do pracy,
  • dbałości o klienta,
  • uśmiechu, pozytywnego nastawienia, chęci do działania.
  • uczciwości
  • zaangażowania

Co zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub B2B
  • pracę w młodym, zgranym zespole
  • silną markę
  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • wsparcie merytoryczne,
  • profesjonalnie wyposażone biuro, komputer, telefon służbowy,
  • aparat, statyw, dalmierz
  • szkolenia z zakresu sprzedaży, negocjacji, obsługi klienta,
  • dostęp do zaawansowanych aplikacji ułatwiających pracę, system CRM,
  • baza ofert i klientów
  • spotkania integracyjne
  • wsparcie i bardzo przyjazną atmosferę profesjonalnego zespołu pośredników
  • możliwość pracy zdalnej
  • komfortowe biuro w centrum miasta
  • wsparcie lidera i zespołu
  • możliwość rozwoju oraz indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego