Specjalista ds. sprzedaży

  • Media - Produkty i usługi mediowe (marketing, reklama)
Pensja podstawowa
4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów

Doradca klienta

Nieujawniona

Specjalista ds. obsługi Klienta

Nieujawniona

Konsultant ds. sprzedaży

Nieujawniona

Agent Nieruchomości

Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Samochód Baza kontaktów

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

2

Lokalizacja

Radom

Komunikatywność Budowanie relacji Znajomość technik sprzedaży

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firma CENTROSTAL S.A. od ponad siedemdziesięciu lat zajmuje się sprzedażą hurtową wyrobów hutniczych. Długoletnie doświadczenie, szeroki asortyment oraz ogromne możliwości magazynowe wpływają na wysoką pozycję naszej firmy nie tylko w regionie świętokrzyskim, ale także na terenie całego kraju.

Główne centrum logistyczne firmy usytuowane w przemysłowej dzielnicy Kielc to nowoczesna baza magazynowa o powierzchni 33 tysięcy m2, zdolna jednorazowo zgromadzić 45.000 ton wyrobów hutniczych. Poza tym posiadamy oddziały w Pabianicach, Radomiu, Rzeszowie i Sandomierzu oraz Biura Handlowe w Warszawie i Katowicach.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Handlowiec

Miejsce pracy: Kielce, Sandomierz, Radom, Rzeszów, Katowice, Pabianice i Warszawa. W każdej lokalizacji poszukujemy min. 1 osoby.

Kogo dokładnie szukamy?

  • Szukamy osoby, która posiada doświadczenie w sprzedaży B2B oraz B2C (prowadzenie negocjacji handlowych, znajomość rynku, branży) w zakresie wyrobów hutniczych m.in. (rury, blachy, pręty). Jesteśmy również otwarci na osoby z innych branż pod warunkiem posiadania technicznego zmysłu sprzedaży.
  • Zależy nam na osobach, które są nastawione na działanie i sprawne realizowanie powierzonych zadań. Praca odbywać się może zarówno stacjonarnie, jak i w terenie (wymagane prawo jazdy kategorii B).
  • Celujemy w osoby, które potrafią spojrzeć na rynek strategicznie oraz zaproponować zmiany w procesie sprzedaży. Bardzo ważne są dla nas umiejętności komunikacyjne zarówno ze współpracownikami, jak i Klientami.
  • Obsługa komputera w zakresie pakiet Ms Office oraz wykształcenie min. średnie będą również uwzględniane w procesie rekrutacji.

Czym będę się zajmować?

  1. Będziesz odpowiedzialny zarówno za aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, jak i utrzymywanie stałego kontaktu (osobistego, telefonicznego) z obecnymi Klientami firmy w celu realizacji planów sprzedażowych.
  2. Będziesz odpowiedzialny za prowadzenie procesu sprzedaży od początku do końca (prospecting, badanie potrzeb, analiza produktowa i cenowa, ofertowanie, negocjacje handlowe…).
  3. Będziesz odpowiedzialny za aktywne monitorowanie rynku oraz konkurencji w celu zwiększania efektywności i skuteczności prowadzonego procesu sprzedaży.

Jak przebiega wdrożenie?

Okres wdrożenia w naszej firmie trwa 3 miesiące, w trakcie którego:

  • Zapoznasz się z działalnością handlową oraz organizacyjną firmy.
  • Zapoznasz się ze strukturą produktową oraz ofertą handlową firmy.
  • Zapoznasz się z bazą Klientów i rozpoczniesz samodzielną współpracę z Klientami.

Jak zbudowany jest dział handlowy?

Obecnie nasz najliczniejszy dział handlowy zlokalizowany jest w Kielcach i liczy 12 osób. W pozostałych oddziałach pracuje 2-3 handlowców. Do każdego oddziału i biur handlowych poszukujemy handlowców.

Jak będę wynagradzany?

System wynagrodzeń składa się z 2 składników:

  • Podstawy – stały składnik wynagrodzenia.
  • Premii prowizyjnej – zmienny składnik wynagrodzenia, którego warunkiem otrzymania oraz wysokość uzależnione są od przekroczenia progu tonażowego ustalonego dla danego stanowiska.

Co jeszcze oferuje firma poza wynagrodzeniem?

  • Pracę na podstawie umowy o pracę w stabilnej i dobrze zarządzanej firmie, istniejącej na rynku od ponad 70-lat i ciągle rozwijającej swoją działalność.
  • Transparentne zasady wynagradzania, które cenią sobie nasi pracownicy.
  • Samochód służbowy do dyspozycji handlowca, w celu wyjazdów służbowych, telefon oraz laptop.
  • Pracę w firmie, w której pracownicy tworzą zgrany i wspierający się zespół.
  • Świadczenia z ZFŚS.
  • Dużo możliwości podnoszenia własnych kwalifikacji poprzez wewnętrzne i zewnętrzne programy szkoleniowe.