Doradca techniczno-handlowy

Justyna Szokalska JS Consulting

2

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom do┼Ťwiadczenia

3

Lokalizacja

Podlaskie  - 3 wakaty

Orientacja na dzia┼éanie Zarz─ůdzanie swoim czasem pracy Cold call

Opis stanowiska

B─Ödziesz odpowiada─ç za:

  • Sprzeda┼╝ instalacji fotowoltaicznych poprzez aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i kompleksowa obs┼éug─Ö (pozyskanie Klienta, regularne odwiedziny Klientów, prezentowanie oferty handlowej, negocjacje warunków wspó┼épracy, podpisanie umowy, ci─ůg┼éy monitoring rynku, serwisowanie Klientów),
  • Kompleksowe doradztwo energetyczne skierowane do Klientów indywidualnych,
  • Kontakt z Klientami poprzez telefon, komunikatory internetowe i spotkania osobiste.

  • Masz do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y produktów OZE lub pokrewnych  (np. energetyka, elektryka),
  • Aktywnie pozyskujesz klientów indywidualnych w modelu D2D i lubisz prac─Ö w terenie,
  • Samodzielnie wyznaczasz sobie cele i jeste┼Ť zdeterminowany do ich osi─ůgania,
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.

 Jak zacznie si─Ö wspó┼épraca:

  • Na pocz─ůtek zostanie zorganizowane dwutygodniowe szkolenie wdra┼╝aj─ůce podzielone na dwa modu┼éy: teoretyczny oraz praktyczny realizowany w terenie,
  • Szkolenie teoretyczne potrwa 5 dni, gdzie zagwarantowany jest bezp┼éatny nocleg i wy┼╝ywienie,
  • Otrzymasz wsparcie ze strony Managera i Trenerów sprzeda┼╝y pracuj─ůcych w terenie,
  • B─Ödziesz pracowa┼é/pracowa┼éa blisko swojego miejsca zamieszkania.

Wynagrodzenie:

W zale┼╝no┼Ťci od do┼Ťwiadczenia oraz wybranej formy wspó┼épracy:

  • Kwota podstawowa – 3000/4000 netto (umowa o prac─Ö/ B2B),
  • Premia bez górnych limitów.

  Dodatkowo mo┼╝esz liczy─ç na:

ԝʠbenefity, m.in.:

  • Samochód s┼éu┼╝bowy, karta flotowa, notebook, telefon - przekazywane w dniu zatrudnienia, na etapie szkolenia wdro┼╝eniowego,
  • Karta MultiSport,
  • Wsparcie marketingowo–produktowe,
  • Zadaniowy czas pracy / elastyczny czas pracy.

Jak wygl─ůda rekrutacja?

Je┼Ťli Twoje CV wpisze si─Ö w nasze oczekiwania:

  1. Zadzwoni do Ciebie Justyna.
  2. Spotkasz si─Ö z naszym klientem.
  3. Je┼Ťli pozytywnie przejdziesz rozmow─Ö spodziewa─ç si─Ö mo┼╝esz oferty, b─ůd┼║ telefonu z podzi─Ökowaniem za udzia┼é w procesie rekrutacji.

Pensja podstawowa: 4 000 zł