Inne oferty firmy Adreams M. Smerda Sp.k.

Nieujawniona

Doradca Klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty
Nieujawniona

Przedstawiciel Medyczny

Samochód Baza kontaktów

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Doradca Klienta - Piła

Nieujawniona

Doradca klienta

Adreams M. Smerda Sp.k.

15

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Sprzedawca / Kasjer

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

Brak

Poziom doświadczenia

2

Lokalizacja

Kłodawa (wielkopolskie)

Sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy Zapewnienie klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji Dbanie o najwyższą jakość obsługi

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firma Adreams zajmuje się szeroko rozumianym doradztwem personalnym oraz marketingem, w tym budowaniem marek oraz wizualnych kampanii reklamowych. Dbamy o wizerunek i rozpoznawalność współpracujących z nami marek.  Nie boimy się wyzwań i nieszablonowych pomysłów. Świadczymy usługi dla największych podmiotów gospodarczych na rynku z zakresu handlu.

Dla naszego Klienta, lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:

Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem (John D. Rockefeller).

Twój zakres obowiązków:

  • sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy
  • zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji
  • dbanie o najwyższą jakość obsługi

Nasze oczekiwania:

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • orientacja na osiąganie wyznaczonych celów
  • umiejętność słuchania Klientów i dobór rozwiązań odpowiadających ich potrzebom
  • dążenie do podnoszenia swojej wiedzy i kompetencji
  • doświadczenie w branży oraz znajomość nowoczesnych technologii będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę bez okresu próbnego, bezpośrednio u pracodawcy
  • stabilną podstawę oraz możliwość wypracowania wysokiej premii
  • zniżki na najlepszy sprzęt z naszych elektromarketów
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • prywatną opiekę medyczną
  • realną szansę na awans
  • pakiet szkoleń
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • pomoc i opiekę naszej fundacji Media Expert „Włącz się”

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się z najlepszymi!

Czekamy teraz na Twoje CV.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.