Zobacz inne oferty pracy

Praca dla studenta

Adreams Mateusz Smerda

15

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

Brak

Poziom do┼Ťwiadczenia

35

Garwolin, Siedlce, Otwock, Piotrk├│w Trybunalski, Radzymin, Ostr├│w Mazowiecka, Be┼échat├│w, Wo┼éomin, Radomsko, Tomasz├│w Mazowiecki, Piaseczno, Radom, Warka, Skierniewice, Sochaczew, Ko┼äskie, Wyszk├│w, Rawa Mazowiecka, Opoczno, Grodzisk Mazowiecki, Zambr├│w, Gr├│jec, Pu┼étusk  - 35 wakat├│w

Komunikatywno┼Ťci i odpowiedzialno┼Ťci Gotowo┼Ťci do uczenia si─Ö i przyswajania nowej wiedzy Dzielenia si─Ö z cz┼éonkami zespo┼éu wiedz─ů, do┼Ťwiadczeniem i dobrymi praktykami

Opis stanowiska

Firma Adreams zajmuje si─Ö szeroko rozumianym doradztwem personalnym oraz marketingem, w tym budowaniem marek oraz wizualnych kampanii reklamowych. Dbamy o wizerunek i rozpoznawalno┼Ť─ç wspó┼épracuj─ůcych z nami marek.  Nie boimy si─Ö wyzwa┼ä i nieszablonowych pomys┼éów. ┼Üwiadczymy us┼éugi dla najwi─Ökszych podmiotów gospodarczych na rynku z zakresu handlu.

Dla naszego Klienta, lidera bran┼╝y AGD/IT/RTV w Polsce poszukujemy

studenta na stanowisko:

Pracownik Wsparcia Sali Sprzeda┼╝y

Umiej─Ötno┼Ť─ç post─Öpowania z lud┼║mi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zap┼éac─Ö za t─Ö umiej─Ötno┼Ť─ç wi─Öcej ni┼╝ za jak─ůkolwiek inn─ů pod s┼éo┼äcem (John D. Rockefeller).

I my zapłacimy za bycie Pracownikiem Wsparcia Sali Sprzedaży!

Zapewnimy Ci:

  • umow─Ö zlecenie na kilka miesi─Öcy
  • szans─Ö na awans
  • szkolenie i wsparcie w trakcie wdro┼╝enia, bo licz─ů si─Ö ch─Öci

Twoje zadania:

  • zatowarowanie sali sprzeda┼╝y i uzupe┼énianie braków
  • dbanie o ekspozycj─Ö towarów, ich pod┼é─ůczenie i regulacj─Ö
  • oznaczanie cenowe i marketingowe produktów
  • aktualizacje cen towarów oraz uzupe┼énianie braków cen przy produktach
  • weryfikacje stanu faktycznego produktów (uszkodzenia, kompletno┼Ť─ç, stan opakowa┼ä)
  • wspieranie Doradców Klienta w obs┼éudze Klientów i realizacji bie┼╝─ůcych zada┼ä
  • zabezpieczanie towarów przed kradzie┼╝─ů i przeprowadzanie inwentaryzacji cz─ůstkowych
  • kontrola wa┼╝no┼Ťci produktów

Od Ciebie oczekujemy:

  • komunikatywno┼Ťci i odpowiedzialno┼Ťci
  • zaanga┼╝owania w powierzone obowi─ůzki
  • gotowo┼Ťci do uczenia si─Ö i przyswajania nowej wiedzy
  • dzielenia si─Ö z cz┼éonkami zespo┼éu wiedz─ů, do┼Ťwiadczeniem i dobrymi praktykami

To co, jeste┼Ťmy umówieni na wspóln─ů przysz┼éo┼Ť─ç?

Pensja podstawowa: Nieujawniona